Rüyada Saç Traşı Olmak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Saç Traşı Olmak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada saç traşı olmak iyiye yorulur ve kişinin fayda göreceği işler olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu günlerde sıkıntı çekmesine sebep olan, üzüntü duyduğu tüm konuları geride bırakacağına, maddi açıdan gelen tüm zorlukları aşacağına ve her şeyi yoluna koyacağına delalet eder. Rüyada traş olmak kişiye sağlık, bolluk, bereket, kazanç ve fayda getirir ve hayatının güzelleşeceğine, daha da kolaylaşacağına dair bir işarettir.

Rüyada Sakal Kesmek

Rüyada sakal kesmek kişinin düşüncesizce yaptığı harcamalar sebebiyle büyük bir zarar göreceğine, gelirini düşünmediğinden uzun bir süre toparlayamayacağı durumlara geleceğine, zorluklar yaşayarak fakirleşeceğine, maddi kaynaklarının azalacağına, derde ve sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada kıl görmek bolluğa, berekete, şansa ve talihe yorulur. Rüya sahibinin bu günlerde şansının yaver gideceğine, iş hayatında başarılı olacağına ve maddi kaynaklarının artacağına, huzurlu, mutlu ve sağlıklı günler yaşamaya, aile içinde muhabbetin artmasına ve haneye gelecek refaha işaret eder.

Rüyada Kıl Koparmak

Rüyada kıl koparmak sıkıntıya ve zorluğa yorulur. Rüya sahibinin malını faydasız bir şey için harcayacağına, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, stres ve endişeden dolayı sağlığının bozulacağına ve bu durumun içinden çıkılamaz bir hal alacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya maddi olanakların kötüye gitmesine, kişinin borçlanacağına, uzun bir süre toparlayamayacağı kadar zor günler geçireceğine delalet eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste