Rüyada Sabahlık Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Sabahlık Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada sabahlık görmek, normalde hayra yorumlanan kişinin özel hayatında olumlu gelişmeler olacağına işaret eden bir rüyadır. Bir başka deyiş ile bu rüyayı gören kişi çok güzel bir aşk yaşar ve tabiri caiz ise aradığı aşkı bularak, aşka dair tüm güzellikleri yaşar. Karşısına çıkacak kişi aradığı aşkı, tutkuyu ve sevgiyi kendisine verir. Bu yüzden de bu rüyayı gören kişinin ayakları yerden kesilir.

Ama eğer gördüğü sabahlık kirli, olabildiğine eski yırtık pırtık ise o zaman bu durumda hayra yorumlanmaz ve rüyayı gören kişi duygusal anlamda yani aşk hayatında son derece ciddi anlamda bir düş kırıklığı yaşayarak, aşk acısı çeker.

Rüyada Kırmızı Sabahlık Görmek

Kişi eğer rüyasında kırmızı sabahlık giydiğini görür ise o zaman bunun anlamı şudur: Bu rüyayı gören kişi aşk yaşamında hayal bile edemeyeceği kadar güzel günler yaşar. Daha önce hiç aşk yaşamamış gibi bir hisse kapılır ve yaşadığı aşk sayesinde ayakları yerden kesilerek, çok mutlu olur. Bu yüzden aşkta tüm istekleri yerine gelir. Özetle son derece hayra yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Beyaz Sabahlık Görmek

Eğer kişi rüyasında beyaz bir sabahlık görür ise beyazın saflık ve masumiyet ifade ettiği de göz önüne alınır ise yaşadığı aşkta karşısındaki kişiye son derece saf ve masumane bir aşk besleyeceğine işaret eder. Yine kişinin özel yaşamı ile ilgili olumlu anlam içeren bir rüyadır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste