Rüyada Rutubet Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Rutubet Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada rutubet görmek, olumlu olarak kabul edilen, tüm rüya tabircilerinin hayra yorumladığı bir rüyadır. İş yaşamı ile doğrudan alakalı olan bir rüya olup, bu rüyayı gören iş yaşamında verdiği çabaların karşılığını alır ve iş yaşamında ciddi anlamda ilerlemeler göstererek, başarılar kazanır. Tüm bunların neticesinde ise iş yaşamında büyük maddi kazançlar elde eder ve para sıkıntısı gibi bir kavram yaşamında ortadan silinir. Eline hiç ummadığı kadar para geçer. Bunun yanında uzun zamandır üzerinde uğraştığı ve düşündüğü bir konu hakkında doğru insanlardan destek alır ve aldığı bu maddi ve manevi destekler sayesinde işlerini ilerleterek huzur ve refah içinde yaşayacağı kazançlar elde eder. Yani özetle bu rüyanın hiçbir anlamda olumsuz yönü bulunmamaktadır.

Rüyada Rutubetli Ev Görmek

Kişi eğer rüyasında rutubetli ev görür ise o zaman bu rüya çok da hayra yorumlanmayan bir rüyadır. En genel anlamı ile bu rüya kişi için sıkıntı ifade eder. Bu rüyayı gören kişi hem iş yaşamında, hem aile hayatında maddi ve manevi sıkıntılar yaşamaya başlar ve yaşamaya başladığı bu sıkıntılardan dolayı da büyük üzüntüler yaşar. İyi giden işleri bir anda kötü gitmeye başlar.

Rüyada Rutubetli Duvar Görmek

Eğer kişi rüyasında rutubetli duvar görür ise o zaman aile içinde ciddi anlamda sıkıntılar yaşanır ve maddi anlamda ciddi hasarlar görür ki bu da yaşamını olumsuz yönde etkiler.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

R

R harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste