Rüyada Pompa Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Pompa Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada pompa görmek, yakın zamanda büyük hastalıkların yol açtığı yıkımların son bulacağı anlamına gelir. Karışık bilincin ve kişilik bölünmesi yaşayan kişilerin kısa zamanda sağlıklarına kavuşacağına, tabiri caizse su gibi tazeleneceğine işaret eder.

Rüyada tıkalı bir musluk için pompa yaptığını gören kimse için, yakın zamanda kendisine yöneltilecek olan yardımların habercisi olduğu rivayet edilir. Bu yardımların riyakar mı yoksa içten mi olduğu tamamen kişinin gördüğü rüyanın ruh hali ile alakalıdır. Eğer rutin bir şeymiş gibi musluğu pompalıyorsa, bu insanlara güvenebileceği anlamına gelir, eğer stres içinde ve panik halindeyse pişman olacağı bir işe girişeceği anlamına gelir.

Rüyada Tıkalı Tuvaleti Pompalamak:

Rüyada tıkalı bir tuvaleti pompayla açtığını gören kişi için bu rüya çok da hayırlı değildir. Pompayla tuvaleti temizlemek pişman olunacak bir işe girişmek, acı çekmek, sükuneti kaybetmek, ağlamak, ağladıkça da mahcup ve işe yaramaz hissetmek gibi duygu sürüklenmelerine işaret eder.

Tıkalı tuvaletten temiz su akmaya başlıyorsa ve bu su birden odayı doldurmaya başlıyorsa, rüyayı gören kişinin karışık bir zihinde olduğunu ve beslenmesine dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Çünkü oda içinde yükselen su hacmi tansiyon ve beslenme eksiklikleri ile ilişkilidir.

Rüyada Pompanın Kırıldığını Görmek:

Rüyada bir pompanın kırıldığını görmek rüya gören kişinin şansının döneceğine ve büyük işlerde başarılı olacağına işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

P

P harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste