Rüyada Peygamber Efendimizi Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Peygamber Efendimizi Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • P >
  • Rüyada Peygamber Efendimizi Görmek

Rüyada peygamber efendimizi görmek, rüyayı gören kişinin kurtuluşuna delalet eder. Mutluluğa ulaşmaya, huzura, hayatının düzene gireceğine, işlerinin açılacağına, şifa bulacağına, sıkıntılarının son bulacağına da yorumlanıyor. Ruhsal ve bedensel olarak şifa bulmaya ve rahatlamaya delalet eden rüya aynı zamanda çaresizlikten ve sorunlardan kurtulmaya tabir edilir. Rüyada peygamber efendimizi görmek saadette kavuşmak, huzura ermek olarak yorumlanır.

Rüyada Peygamber Efendimizi Namaz Kılarken Görmek

Rüyada peygamber efendimizi namaz kılarken görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan kişilere destek ve yardım etmeye çalıştığına ve birçok sorunların çözümünde onarla destek verdiğine delalet eder.

Rüyada Peygamber Efendimizi Ziyaret Ettiğini Görmek

Rüyada peygamber efendimizi ziyaret ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı kötülük ya da günahlardan tövbe etmesi gerektiğine ve tövbe edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin Allah yolunda ilerleyeceğine ve kötülüklerden, haksızlıklardan ve her türlü hileden uzak duracağına yorumlanır. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin alacağı eğitimler sonucunda adını duyuran bir kimse olacağına yorumlanıyor.

Rüyada Peygamber Efendimizi Hissettiğini Görmek

Rüyada peygamber efendimizi hissettiğini görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, problemlerin çözümleneceğine ve sonunda büyük bir ferahlık ve mutluluğa ereceğine delalet eder. Rüya sahibi eğer hasta ise yakın zamanda şifasını bulacağına, sağlığını geri kazanacağına yorumlanıp yaşanan yokluğun, parasızlığın ve sıkıntılı günlerin sonrasında rızkın artarak rahatta kavuşacağına yorumlanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Nilgun catak

    Peygamberimiz bebekmis ona bakiyorum.dusmanlar varmis peygamberimiz I ele gecirmek isteyen Ben koruyorum ve sakliyorum

  2. Hasan Demir

    dokuz yasinda kızım iki gece üst üste peygamber efendimizi gördüğünü ve efendimizin kızıma sen allah i çok mu merak ediyorsun yakında onu göreceksin dediğini söyledi.Yorumunuz nedir acaba.

P

P harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste