Rüyada Oruçlu Olmak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Oruçlu Olmak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada oruçlu olmak, rüyayı gören kişinin hasret çektiği kimse var ise ona kavuşacağına ve hasretinin son bulacağına tabir edilir. Temiz kalpli olmak, olgun kişiliğe sahip olmak, ahlak sahibi olmak ile tabir edilir. Rüya sahibinin etrafında bulunan kişilere kendi iç huzurunu aktarabilen bir kişi olduğuna, yanına gelip sohbet eden herkesin huzurlu olduğuna tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin sabırlı davranması sonucunda belalardan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada Oruç Tutuğunu Görmek

Rüyada oruç tutuğunu görmek, rüyayı gören kişinin vicdanlı bir kimse olduğuna, Hak yolunda ilerlediğine ya da hak yolunda ilerleyeceğine tabir edilir.  Rüyayı gören kişinin hidayette erecek olmasına, ilim irfan sahibi bir kişi olacağına, herkesin ona akıl danışacağına tabir edilir. Rüyada oruç tutuğunu görmek hayırlı olarak yorumlanıp huzura ermeye ve mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada Orucunu Bozduğunu Görmek

Rüyada oruç bozduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bir ıkıntı yaşayacağına ve bu sıkıntı sonrasında da malını ederinden az para ya satacak olmaya ya da zararına yapacağı bir işe tabir olunur. Rüya sahibinin maddi anlamda zarar uğrayacağına fakat sağlık açısından hiçbir zarar görmeyeceğine tabir olunuyor.

Rüyada Orucunu Açtığını Görmek

Rüyada orucunu açtığını görmek, rüyayı gören kişinin sabırlı olmasının sonucunda ödülünü alacağına, uzun süredir beklediği haberin geleceğine, uzun süredir gerçekleşmesini beklediği olayların gerçekleşeceğine, karlı ve haklı çıkan kişi olacağına tabir edilir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

O

O harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste