Rüyada Ölmüş Birini Öpmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada ölmüş birini öpmek kişinin geçmişte yaşadığı ve bu günlerde özlediği günlere işaret eder. Bu kişi vefat etmiş bir kişi de olabilir. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin vicdan azabı çektiği bir durum olduğuna, geçmişteki yaptığı bir şey yüzünden sürekli pişmanlık duyduğuna ve içinin bir türlü rahat etmediğine delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek görülen kişi daha önceden görmediğiniz tanımadığınız biri olması halinde çevrenizde bulunan hiç beklemediğiniz birinden gelecek bir zarara işaret eder. Rüyada tanıdık ölmüş birinin görmek ise rüya sahibinin bu günlerde hayatında bazı zorlukların olacağına, her işinde engellerin peşini bırakmayacağına ve tüm bu sıkıntıların üstesinden gelmek için çok çaba harcayacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Rüyada ölmüş birine sarılmak bu günlerde alınacak büyük bir haberi simgeler. Bazılarına göre bu rüya hayra yorulmaz ve bu haberin rüya sahibine acı ve hüzün getireceğine yorulur. Ayrıca bu rüya kişinin çevresinde çok sevdiği birinin vefat edeceğine ve uzun bir süre bu durumu atlatmak için uğraşacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek kişinin etrafındakilerden saygınlık görmek istediğine ancak bunun bir tülü gerçekleşmediğine işaret eder. Rüya sahibinin bu saygınlığı kazanmak için iş hayatında çok çalıştığına ve sosyal hayatında da elinden geleni yamasına karşın bu durumun bir türlü gerçekleşmediğine delalet eder.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

O

O harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste