Rüyada Ölen Anneyi Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Ölen Anneyi Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Birçok tabirci tarafından aynı şekilde yorumlanan rüyada ölen anneyi görmek rüya sahibinin vefat eden annesine duyduğu özlem ile tabir edilir. Rüya sahibinin bu acı karşısında kendisini tutsak hissetmesi ve gerek iş hayatı gerek dini vecibeleri gerekse sosyal hayatı konusunda boşluğa düşmüş olduğunu düşünmesine işaret kabul edilir. Kişinin bu dönemde sakinliğini koruması için dini vecibelerinden ayrı kalmaması ve Allah’tan dayanma gücü istemesi metanetli olması konusunda yardımcı olur. Rüyada annenin nasıl göründüğünü iyi hatırlamak daha doğru bir tabir için gereklidir. Örneğin, anne halinden memnun ise ahir hayatında mutlu ve huzurlu olduğu tabir edilir. Öğüt verdiği görülmüşse eğer rüya sahibinin hayatında alması gereken kararlar hakkında uyarıcı olduğu ve dikkat edilmesi gerektiği rivayet edilir.

Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek

Tersine yorumlanan rüyalardan kabul edilen annenin öldüğünü görmek, kişinin hayatındaki güzel günlerin habercisidir. Genelde böyle bir rüya, sahibini endişelendirir ve anneye bir şey olacağı konusunda ciddi endişeler beslemesine sebep olur ancak böyle bir tedirginliğe gerek yoktur. Hanede yaşanacak günlerin güzelliğine yorulur.

Rüyada Annenin Öldüğünü Duymak

Rüyada annenin öldüğünü görmek ile neredeyse aynı şekilde tabir edilen annenin öldüğünü duymak, rüya sahibinin annesinin hayatının sorunsuz geçtiğine delalet kabul edilir. Rüya sahibinin bu rüya ile endişelenmesine gerek yoktur. Çünkü bu tip rüyalar, kişilerde travmatik duygular yaratsa dahi tabircilere göre güzel günlerin geleceğini rivayet ederler.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

O

O harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste