Rüyada Öğretmen Olduğunu Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Öğretmen Olduğunu Görmek

  • Anasayfa >
  • O >
  • Rüyada Öğretmen Olduğunu Görmek

Rüyada öğretmen olduğunu görmek makam ve mevkiiye delalet eder. Kişinin maddi anlamda elinin bollaştığı bir dönem yaşayacağına ve şansının her daim yaver gideceğine delalet eder. Bazılarına göre bu rüya bolluk ve bereket işaretidir. Kişinin hayal ettiği geleceğe sahip olacağına, hedeflerine ulaşacağına, karşısına çıkacak fırsatlara işaret eder. Bazen de bu rüya çevrenizde olan ancak düşmanlığını fark etmediğiniz bir kişiye delalet eder.

Rüyada Öğretmen Görmek

Rüyada öğretmen birini görmek lider bir kişiyi simgeler. Bu rüya toplumları yöneten, sözü geçen ve liderlik vasfına sahip birinin varlığını işaret eder. Olumsuz olarak bu rüya, kişinin başına gelecek bir uğursuzluk anlamına gelir. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin hakkıyla kazanacağı, elde edeceği başarılara, kendisine yakın zamanda yüklenecek büyük bir sorumluluğa, ağır bir yüke delalet eder.

Rüyada Öğretmen Olarak Atandığını Görmek

Rüyada öğretmen olarak atandığını görmek kişinin sağlık konusunda uzunca bir süre sıkıntısız günler yaşayacağına, kendini iyi hissedeceğine delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin gerçek manada tayin edileceğine, gideceği yerde başarılı bir çalışma hayatı olacağına, birçok kişiye iyiliğinin dokunacağına, mutlu bir hayatının olacağına ya da yüzünde güller açtıracak mutlu bir haber alacağına delalet eder. Rüya sahibinin duygusal açıdan da her şeyin yolunda olacağına, her şeyin tam da hayal ettiği gibi yolunda gideceğine, başarılı bir ilişki sürdüreceğine, kıymet görmeye, mutlu bir evliliğe delalet eder. Rüyada uzak bir yere atanmak ise maddi sıkıntılara yakın olduğunuza delalet eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Hasan TUNÇ

    Merhaba ben bu gece 2 rüya gördüm ilkinde birokulda olduğumu görüyorum ve şimdiki yaşımdayım (23) ama okulda öğrencilerin olduğu yerde değilim öğretmenlerin olduğu yerdeyim ve insanlar bana hürmet ediyorlar ve bu duruma anlayamıyorum şaşırıyorum. Okulda bir odaya gidiyorum içerde 3 masa var ve ben birine oturuyorum diğer 2 kişi ile konuşuyorum biri erkek biri kadın. Ama erken olan devamlı bana abi olarak hitap ediyor. Sonra ben masanın çekmecesinden bir kağıt çıkarıp dolduruyorum ve uyanıyorum.
    2. Rüyam ise Müze gibi bir yerdeyim bir kadın sergilenen ürünün altındaki kumları karıştırıyor ve sergilenen ürünün altındaki kum 3 katlı ve yanlara doğru genişliyor. Kadın kumun 1. katına elini soktu ve bişi bulamayıp çıkardı ama 2. katına soktuğunda kumun içinden birşey çıkardı. Karşında da bir kız çocuğu onun gibi ilk olarak kumun 1. katına elini soktu ve birşey çıkmadı ama 2. katına elini soktuğunda çığlık attı ve elini çekti kumun içinden ince ve sopan gibi dimdik bir yılan çıktı ve rüya bitti. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın 🙂

O

O harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste