Rüyada Namaz Selamı Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Namaz Selamı Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Bir kişinin rüyasında namazını kılarak selam verdiğini görmesi, o kişinin üzüntü ve kederlerden kurtulmasına ve onun halinin sevgi ve muhabbete dönüşmesine işârettir.

Rüyada sağ tarafına selam vermesi, bazı İşlerinin iyileşmesine; sol tarafa selam verip sağ tarafına selam vermemesi de, işlerinin bir kısmının çıkmaza girmesine ve kendisinin de sıkıntıya düşmesine işârettir.

Rüyada namazı bitirip de selam verdiğini görmesi, Peygamber’in eser ve sünnetine tabi olmaya, işten ayrılmaya, birini yerine vekil tayin etmeye, yolculuğa ve rızka yorulur.

Rüyada sağ taraftan evvel sol tarafına selam verdiğini görmesi, rüya sahibinin şerre uyarak bidat şeylerin arkasına düşmesine yorumlanır.

Rüyada selam vermeksizin namazdan kalktığını görmesi, menfaat elde etmek için, dikkat ve ihtimam ve sermayeyi ihmal etmesine delâlet eder.

Bir kimse rüyada namazını tamam ederek selam verdiğini görse, o kimse üzüntü ve kederlerden kurtulur ve onun hali sevgi ve muhabbete dönüşür. Sağ tarafına selam vermesi, bazı işlerinin iyileşmesine ve sol tarafa selam verip sağ tarafına selam vermemesi de, işlerinin bir kısmının çıkmaza girmesine ve kendisinin de sıkıntıya düşmesine yorumlanır.

Rüyada namazı bitirip selam vermek, Peygamberin eser ve sünnetine tabi olmaya, işten ayrılmaya, birini yerine veli tayin etmeye, yolculuğa ve rızka yorumlanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

N

N harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste