Rüyada Nafaka | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Nafaka

rüyada nafaka görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada kocanızdan ayrılarak nafaka aldığınızı görmek, evlilik hayatınızda devamlı geçimsizlik olacağına ve tam anlamıyla mutlu olamayacağınıza işarettir.

Rüyasında kanunen bakmakla yükümlü olduğu biri­ne nafaka veriyor veya veriyormuş olduğunu görmek veya eşine nafaka verdiğini görmek, rüyayı gören kimsenin mali durumunun iyi olduğuna veya iyi olacağına, aile ef­radına çok iyi baktığına veya bakacağına ve onları çok iyi koruyacağına, önceden ailesi, çocukları için harcadıkla­rından daha fazlasını yeniden kazanacağına işarettir.

Rüyasında malını zorla harcattıklarını gören kimsenin bu rüyası, onun ecelinin (ölümünün) yaklaştığına işaret eder.

Bu rüyayı tersiyle yorumlayanlar da vardır. Rüyasında na­faka aldığını veya nafaka verdiğini gören kimsenin bu rüyası, aile düzeninin iyi gitmediğine, hiç uyuşamayacağına bir evlilikle karşı karşıya kaldığına veya kalacağına, bu yüzden evliliğinin sürekli ve devamlı olmayacağına işaret olarak yorumlayanlar da bulunmaktadır. Bu ise üzüntüye işaret olarak yorumlanır..

Nafakada aşırı cömert davrandığını görmek, genişlik ve bolluk göstermek, nifak ve bozgunculuğa yorumlanır.

Rüyada bir kimsenin mahremlerine nafaka vermesi veya onları bol bir şekilde geçindirmek, o kimsenin mali durumunun iyi olduğuna, çocuklarını korumasına, önceden, mal, çocuk gibi elinden çıkmış ve gitmiş olan şeyin yerine geçmesine yorumlanır.

Bir kişinin kendi ailesine nafaka vermesi ve onları iyi bir şekilde geçindirdiğini görmesi rüya sahibinin durumunun iyi olduğunu, elinden çıkmış mallarını geri kazanacağına işaret eder. Nafaka görmek bolluğa berekete de yorumlanır.

 

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

N

N harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste