Rüyada Mor Elbise Giymek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Mor Elbise Giymek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada mor elbise giymek, rüya sahibi kadın ise hayra yorulan rüyalardan biridir. Rüyasında mor elbise giydiğini gören kişi bir kadın ise, bu artık çok daha bakımlı ve güzel görüneceğinin işaretidir. Rüyasında mor elbise giyen kadın bakımlı hali sayesinde çevresindekilerin beğenisini kazanmaya başlar ve onların ilgisi sayesinde muhabbeti artar. Kendisine yapılan iltifatlar nedeniyle mutlu olur ve kendine olan güveni yerine gelir.

Eğer rüyasında mor elbise giydiğini gören kişi bir erkek ise, bu fazlaca umutlandığı bir işinin kötü sonuçlanacağı anlamına gelir. Rüyasında mor elbise giydiğini gören erkek, hayatında ilgi duyduğu bir kadın varsa onun ilgisizliği ile karşılaşabilir. İşleri bozulur ve eğer bir ticarethane sahibi ise artık iş yapmamaya başlar. Hayal ettiği ve planladığı şeyler düşlediği gibi olmaz, umutları boşa çıktığı için zorlu ve sıkıntılı bir süreçten geçer.

Rüyada Mor Elbise Almak

Rüyada mor elbise almak, yeni bir işe başlamak olarak yorumlanır. Eğer rüya sahibi bir kadın ise bu yeni bir ilişki olarak da nitelendirilebilir. Rüyasında kendisine mor elbise aldığını gören kişi, yakın zamanda yeni bir çevreye girer ve burada dikkat çekmeyi başarır. Bu çevre içerisinde yer alan erkeklerden birinin yoğun ilgisi ile karşılaşabilir. Eğer bekar bir kadın ise bu beyle bir ilişkisi söz konusu olabilir ve çoğunlukla da hayırlı sonuçlanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

M

M harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste