Rüyada Mandalina Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Mandalina Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada mandalina görmek rüya sahibinin renkli ve eğlenceli bir kişiliğe sahip olacağı manasına gelir. Rüyasında mandalina gören kişinin yakın zamanda çok mutlu olacağı, evinde rızkının eksik olmayacağını, maddi kaynaklarında artış olacağını delalet eder. Rüyada mandalina görmek hayra ve bolluğa yorulur. Rüya sahibinin hayatındaki her şeyin yoluna gireceğine, küs olanların barışacağına, işsiz olanların kendisi için hayırlı ve mutlu olabileceği bir işe sahip olacağına, maddi imkansızlıklar içinde boğuşanların bunlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Mandalina Yemek

Rüyada mandalina yemek gezilecek, görülecek yerlere kısacası seyahate yorumlanır. Rüya sahibinin uzun zamandır düşlediği yerlere gitmek için yelken açacağına ve ömrü boyunca unutamayacağı kadar güzel yerleri göreceğine delalet eder.

Rüyada Mandalina Ağacı Görmek

Rüyada mandalina ağacı görmek kişiye gelecek şansa yorulur. Mandalina ağacı gören kişilerin şansının açık olacağı ve hayatında her işinin yolunda gideceğine yorulur.

Rüyada Mandalina Toplamak

Rüyada mandalina toplamak, büyük sıkıntılar içinde bulunan zor günler geçiren rüya sahibinin başına gelecek şanslı işlere ve bu şekilde hepsinin üstesinden kolayca gelebileceğine delalet eder.
Rüyada Mandalina Bahçesi Görmek
Rüyada görülen mandalina bahçesi rüya sahibinin zevkine ve eğlencesine yorulur. Kişinin eğlencesinden mahrum kalmadan yaşayacağı hayatı simgeler.

Rüyada Mandalina Almak

Rüyada mandalina aldığını görmek rüya sahibinin bekar ise evleneceği, evli ise evliliğinin mutlu ve huzurlu geçeceği manasına gelir. Evinde bereketi artacağından kişinin hiçbir maddi sorunla karşılaşmayacağı ve mutlu bir aileye sahip olacağı manalarına gelir.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

M

M harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste