Rüyada Makat Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Makat Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada makat görmek, rüya sahibinin işlerinde ortaya çıkacak ve yeni atılımlar yapması için fikirlerine destek sağlayacak yüklü miktarda bir maddi kazanca ve mala kısa bir süre içinde erişeceğine işaret eder.
Rüyada Makatında Bir şey Görmek
Rüyada makatında bir şey görmek, rüya sahibinin işlerinin bir türlü düzelmemesi, yaptığı hamlelerin boşa gitmesi ve iş yaşamında inişli ve çıkışlı dönemler geçirmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Makatını Temiz Görmek

Rüyada makatını temiz görmek, bu rüyayı gören kişinin, çok iyi bazı işlere girişeceğine, söz konusu bu işlerden büyük faydalar elde edeceğine, para ve mal kazanacağına delalet eder.

Rüyada Makatında Çıban Görmek

Rüyada makatında çıban görmek ve bu yüzden oturamamak, iş yaşamında bir düzen tutturamamaya, işinden çıkarılmaya, eğer rüya sahibi ticaretle ilgileniyorsa işlerinin bozulacağına tabir edilir.

Rüyada Makatına İğne Battığını Görmek

Rüyada makatına iğne battığını görmek, iş yaşamında ya da sosyal hayattaki işlerde ve çalışmalarda engel teşkil eden bir şeylerin varlığına ve bunların çalışmalara ve işlere sekte vuracağı ve sorunlar yaşanmasına sebep olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Makatının Çamurlandığını Görmek

Rüyada makatının çamurlandığını görmek, rüya sahibi kişinin, iş ve sosyal yaşamında doğruluktan ayrılacağına, işlerinde ve çalışmalarında yalana ve üçkağıda başvuracağına işaret eder.

Rüyada Makatının Sancılandığını Görmek

Rüyada makatının sancılandığını görmek, eşe dosta ya da bir akrabaya verilmiş sözden dönüleceğine delalettir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

M

M harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste