Rüyada Kuş Tutmak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kuş Tutmak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada kuş tutmak adeta talih kuşu tabiriyle açıklanacak kadar büyük bir kısmeti haber verir. Bu rüyayı gören kişi öyle herkese kolay kolay nasip olmayacak bir şansı yakalar. Bereket, servet, uğur ve büyük başarılar olarak yorumlanan bu rüya, kişiye ruhsal bakımdan da bir kıdem artışı sağlayacaktır. Rüya sahibinin ruhsal açıdan yükselmesi, olgunlaşması, dini yönünün daha da sağlamlaşması yorumlar arasındadır.

Rüyada Papağan Yakalamak

Rüyada papağan yakalamak rüya sahibinin hayırlı işine delalettir. Ama bu hayırlı iş, sadece biriyle evlenmek manasında değildir. Rüya sahibinin adeta ruh eşini bulacağının müjdesidir.

Rüyada Serçe Yakalamak

Rüyada serçe yakalamak huzurlu bir yuva kurmanın işaretidir. Rüyasında bir serçe yakalayan kişi kendisi ve yakınları için hayırlı olacak bir insanla hayatını birleştirecek ve bu insandan kendisi de çevresi de hiçbir kötülük görmeyecektir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyada muhabbet kuşu yakalamak rüya sahibinin hoş muhabbetlerin içinde olacağına, gönül bağı kuracağı birçok ahbap edineceğine ve sevilen bir kişi olarak çevresinde anılacağına işarettir.

Rüyada Yakalanan Kuşu Serbest Bırakmak

Rüyada yakalanan kuşun serbest bırakılması ya da kuşların kaçması rüya sahibinin içindeki hasretin son bulacağı manasına gelir. Özlem duygularını gidereceği bir kavuşma yaşayacak yahut da bir seyahate çıkıp sevinecektir.

Rüyada Kuş Yakalayıp Kafese Koymak

Rüyada kuş yakalayıp kafese koymak çok hayra alamet bir rüya değildir. Fitneyi, hasetçinin şerrini anlatan bu rüya dikkatli olmak gerektiğinin habercisidir. Rüya sahibi böyle olduğunu bildiği ya da tahmin ettiği kimselere karşı dikkatli olmalı ve tedbir almalıdır. Aksi halde çok kıymet verdiği biriyle büyük münakaşalar yaşabilir hatta onu kaybedebilir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste