Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuştuğunu Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuştuğunu Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • K >
  • Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuştuğunu Görmek

Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek, uzun bir yolculuğun ardından sizi görmeye gelecek birisine delalet eder. Rüyada gördüğünüz bu kişinin size çok yakın birisi olduğuna ve bazı meseleleri çözüme kavuşturmak üzere bir araya geleceğinize delalet eder. Bu kişinin size sağlayacağı katkının ardından, bu meseleler çözümlenecektir.

Rüyada Küs Olunan Biriyle Karşılaşmak

Bu rüya, muhtemel bir iş teklifi ya da bir devlet dairesine girmek üzere yapılacak bir başvuru ve girilecek bir mülakat şeklinde tabir edilir. Eğer bu rüyanın sahibi ticaretle uğraşıyorsa, bu rüyanın anlamı yaptığı işleri marka haline getirmek ve elindeki olanakları verimli bir şekilde kullanmaktır. Bu rüya, kendi işini yapanlar içinse, devletle çalışmaya ve gelirini artırmaya işaret eder.

Rüyada Küs Olunan Birini Çıplak Görmek

Rüyada küs olunan birini çıplak görmek, bir yanlışa müdahale etmek, tanıdık birisine destek vermek, hayata bağlılığı azalmış birisini yaşama döndürmek anlamına gelir. Bu rüyayı, rüya sahibinin hayatında doğru gitmeyen bir olayın fark edilmemesi durumunda, bu olayın uzun süreli bir soruna dönüşmesini gösteren bir ikaz olarak da ele almak gerekir.
Rüyada Küs Olunan Birini Ağlarken Görmek
Bu rüya, uzun zamandan beri kırgın olunan kişilerle ilişkilerin canlanacağına ve bu kimselerle olan sorunların karşılıklı konuşarak çözüleceğine işaret eder. Yeni alınacak bir malın kişiyi mutlu edeceğini ya da daha geniş bir eve kavuşulacağını da gösterir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Murat Murat

    Rüyamda abimi ve abimle küs olan kızını gördüm
    Abim tatil için Amerika ya tatile gidiyor ve orada konuşmadığı kızı ile karşılaşıyor
    Kızı ona gülümsüyor

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste