Rüyada Kuş Beslemek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kuş Beslemek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada kuş besleyen kişi hayatında büyük değişiklikler yapacak demektir. Kişinin kendisini çaresine ve kendisine kanıtlamak için çabaladığına işarettir. Rüyada kuş beslemek kişinin ketum olduğuna ve çevresi ile bir şey paylaşmayacağına işarettir. Rüyayı gören kişiler sırlarına hâkim oldukları için iş yaşamında da başarılı olacaklardır. Kişinin güvendiği bir ortağı olsa da yine de temkinli davrandığına bazı sırları kendisine saklayacağına işarettir.
Bir başka yorumda ise kişinin hiç beklemediği gelişmeler ile karşılaşacağına ve bu gelişmelerden dolayı çok sevineceğine işarettir. Rüya sahibi acele kararlar vermekten kaçınan bir yapıya sahiptir.

Rüyada Yaralı Kuş Beslenmek

Rüyayı gören kişinin geçmişte yaşadığı bir gönül ilişkisinin yeniden gündeme geleceğine işarettir. Eğer kişi evli ise eskiden ilişki yaşadığı kişi ile tekrar beraber olacak ve bu yüzden eşi ile arası açılacaktır. Rüya geçmişine çok takılan kişilere bir uyarı niteliğindedir. Rüyayı gören kişinin geçmişi arkasında bırakması gerektiğini bildirir.

Rüyada Güvercin Beslemek

Güvercin özgürlüğün işaretidir. Rüyada güvercin beslediğini gören kişi tutuklu ise kısa bir süre sonra tutukluğu bitecek demektir. Rüyayı gören kişi kısa bir süre sonra sevinçli haberler alacaktır ve kuş gibi hafifleyecektir.

Rüyada Kartal Beslemek

Kartal güç ve makam demektir. Rüyada kartal beslediğini gören kişi büyük bir gücü elinde bulunduracak ve hiç rakibi olmayacaktır. Bir başka yorumda ise ayakları yere basmayan ve hayal dünyasında yaşayan kişileri temsil eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Mehmet yaşar

    İyi günler ben diyarbakır da kolluk kuvvetlerinde görev yapıyorum bugün görev yaparken araçta uyudum rüya gördüm gördüğüm ruyada bi yerde masa dibi gibi görünmeyen bi yerde bi kuş olduğunu fark ettim yavru bi yarasa kusuydu bende onu ordan almaya çalıştım ama alamadım sonra kuş bana geldi yemek verdim yemedi kustu kusunca susuz olduğunu anladım su verdim kana kana içti sonra besledim o kuş başka bi cins kuşa dönüştü ve güzel bi hal aldı

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste