Rüyada Kuru Çay Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kuru Çay Görmek

Rüyada görülen besin maddelerinin genellikle bereket ile yorumlanması tesadüf değildir ancak kimi zaman söz konusu besinlerin bir kıtlığı da işaret ettiği akıldan çıkarılmamalıdır. Bu durumda gıdanın çeşidi ve niteliği ön plana çıkar. Rüyada kuru çay görmek ise daha çok kıt kanaat geçinen kişilerin zenginliğe erişmeseler dahi bir nebze olsun rahatlayacakları yönünde bir yorumu içerdiği söylenilebilir.

Rüyasında bir yerde kuru çay gören kişi özellikle yoksulluk çeken biriyse ekmek parasını daha rahat bir şekilde kazanacak ve eğer evliyse ailesine daha fazla refah sağlayacaktır. Rüyayı gören kişi bekarsa kazancını birikime çevirecek ve bunun sonunda maddi hedeflerini gerçekleştirebilecektir.

Rüyada Çay Demlemek

Aynı şekilde ekonomik ölçekte bir rahatlamayla tabir edilebilecek rüyada çay demlemek de kazancın emekle sağlandığı ve dolayısıyla helal olduğu yönünde bir işaret taşır. Helal yoldan parasını kazanan kişi doğal olarak hem rızkını hayırla harcayacak hem de etrafındakilere yararlı olacaktır.

Aynı rüyanın bir diğer yorumuysa manevi sağlığın da yerli yerine geleceği yönündedir ki şifa bulmanın gerçek hayattaki araçlarından biri de olan çay tüketmek rüyada görüldüğü zaman başkalarına destek olmak anlamına da gelir. Rüyada kuru çay görmek ile bağlantılı olarak huzurun yaklaşacağı ve sonunda ebedi saadetin gerçekleşeceği de yapılan rüya yorumları arasındadır. Meslek değiştirerek dinlenmeye daha fazla zaman ayırabilme şansı yakalamanın da habercisi olan rüyada çay görmek her zaman hayırla tabir edilir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste