Rüyada Kurtlar Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kurtlar Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada kurtlar görmek rüyayı gören kişinin yaşamış olduğu sıkıntılar ve zorlukların artık sona erdiğine, alacağı haberler ve çeşitli gelişmeler ile mutlu olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hem iş hayatından hem de aile hayatında oldukça sevindirici gelişmeler yaşanacağına, mutlu olacağına delalet etmesinin yanı sıra sağlıklı ve huzurlu bir ömür süreceğine de rivayet ediliyor.

Rüyada Kurtlardan Kaçmak

Rüyada kurtlardan kaçtığını gören kişi yaşamış olduğu sıkıntılı günlerin sonunda feraha çıkmasını ve gelirinin artmasını kıskanan kişi ya da kişiler tarafından hayatının zora sokulmaya çalışılacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu anlamda bazı sıkıntılar yaşayacağına rivayet olunuyor.

Rüyada Kurtlar Tarafından Kovalandığını Görmek

Rüyada kurtlar tarafından kovalandığını görmek ise rüyayı gören kişinin büyük başarılara imza tığına yeni kararları ya da projeleri sebebi ile kendisini kıskanan kişilerin varlığına delalet eder. Bu kişilerin yaptığı şeyler ise tamamen kuru gürültü olup rüya sahibini etkilemeyecek olaylar olacak şeklinde de yorumlanıyor.

Rüyada Kurt Sürüsü Görmek

Rüyada kurt sürüsü görmek rüyayı gören kişinin ailesinin oldukça saygın olduğuna, güçlü bir aileye sahip olduğuna delalet edip arık babasının işinin başına geçeceğine delalete der.

Rüyada Uluyan kurt Görmek

Rüyada uluyan kurt görmek rüya sahibinin beklediği günün geldiğine, artık hamle yapması ve atağa geçmesi gerektiğine delalet eder. Rüya sahibinin arzu ettiği hayatta ve hayallerine ulaşmak için yapacağı işlerin olumlu olacağına ve engellerin kalkacağı anlamına geliyor.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste