Rüyada Kurt Sürüsü Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kurt Sürüsü Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada kurt sürüsü görmek, gören kişinin cinsiyetine ve rüyadaki diğer unsurlara göre farklı yorumlansa da genel olarak, hoşnutluk verecek güzel bir hayatın habercisidir. İçeriğine göre bazı durumlarda kadın ya da hizmetkar bolluğuna, bazı durumlarda da kötü niyet taşıyan insanlarla iletişime geçmeye işarettir.

Rüyada Kurt Görmek

Kurt gücün ve asaletin simgesi olduğu için rüyasında kurt gören kişinin cesur ve onurlu olması gereken bir durumla karşılaşabileceği şeklinde yorumlanabilse de aynı zamanda görülen rüyanın içeriği de yorumlamayı oldukça değiştirebilir. Örneğin; rüyada kurt görmek, yalan söylemek, iftira atmak zorunda kalmayı, hak etmeyen birinin kalbini kırmayı, yapılacak işleri sınıflandırarak planlı programlı bir şekilde yaşamanın gerekliliği rivayet eder.

Rüyada Vahşi Kurt Sürüsü Görmek

Rüyada vahşi kurt sürüsü, şefkat ve merhamet yoksunu insanların oluşturduğu bir topluluğu ifade eder. Bu rüya, rüyayı gören kimsenin bu toplulukla bir arada bulunmak zorunda kalacağını ve dikkatli olması gerektiğini rivayet eder. Maneviyatını güçlü tutmak ve dikkatli olmak size gelebilecek sıkıntı ve dertleri sizden uzak tutacaktır.

Rüyada Kurt Sürüsünün Saldırması

Genel bir yoruma göre rüyasında kurt sürüsünün saldırısına uğrayan kimsenin, bir topluluk içerisinde baskılanmasına, sözel şiddete, iftiraya delalettir. Özellikle iş hayatı içerisinde kalabalık çalışma arkadaşları olan kimselerin iş yerlerinde dikkatli olması gerekir. Rüyada saldıran kurtlar tarafından parçalandığınızı gördüyseniz eğer, dikkatli olmadığınız takdirde başınıza gelebilecek bir belayı temsil eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Muhammet karadağ

    rüyamda kurt sürüsü etrafımı sarmıştı sonra bi cesaret le sürünün hepsini kovaladım

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste