Rüyada Kuranı Kerim Okumak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kuranı Kerim Okumak

Android Uygulamamızı İndir!

Hayırlı bir rüya olup rüyayı görenin manevi duyguları çok güçlüdür. Rüyada Kuranı Kerim okumak hane için de hayırlıdır. Bereket, bolluk, huzur, zenginlik sunar. Kuranı kerim okumak özellikle okuyan kişinin yüce biri olduğunu gösterir. Allah katında ulvi bir kişi olup günahlarından arınacaktır.

Rüyada Kuran ı Kerim Dinlemek

Güzel bir sesten dinlemek hayırdır. Rüyada kuranı kerim okumak rüya sahibinin güzel günler içinde mutlu olacağına işaret eder. Ömrü uzun ve sağlıklı olacaktır. Gurur duyacak işler yapacak ve çevresinden takdir görecek bir kimse ile tabir edilir. Dara düşmeyeceği gibi borçlarından da kısa sürede kurtulacaktır. Hac ziyareti yapabilirsiniz.

Rüyada Kuranı Kerimi Hatmetmek

Tüm dilekleriniz yerine gelecek ve huzur duyacaksınız. Hayal ettiğiniz her şey sizin olacak. Kuranı kerimi kaybederseniz eğer dinden uzaklaşmış ve pişmanlıklar duyacağınız bir olayın içine gireceksiniz demektir. Kuranı kerimi kaybederseniz eğer dinden uzaklaşır ve çevrenizle sorunlar yaşarsınız.

Rüyada Abdest Almak

Talihsiz durumlardan kurtulacak ve şanslı bir döneme gireceksiniz. Güzel haberler neticesinde hayatınıza bir yön verecek ve durumları daha iyi değerlendireceksiniz. Bir konu hakkında kararsızsınız ama kısa süre içinde o durumla ilgili güzel bir olay duyacaksınız. Mal ve mülk konusunda çok şanslısınız. Çevreniz sizi kıskanan ama kötülük edemeyen insanlarla dolu. Planlarınızı uygulayacağınız bir dönemdesiniz ve aileniz ile huzurlu günler sizi bekliyor.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste