Rüyada Küçük Erkek Çocuğu Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Küçük Erkek Çocuğu Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • K >
  • Rüyada Küçük Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada küçük erkek çocuğu görmek, rüyayı gören kişinin psikolojik açıdan olgunluk çağına geldiğine ve yaşanan olayları çok daha farklı yorumladığına delalettir. Ayağına kadar gelecek fırsatların doğru değerlendirileceğine, bekar kişilerin aklı başında, kariyer sahibi ve iyi eğitimli bir kişi ile evlenecekleri manasına gelmektedir. Rüyada erkek çocuk gören kimsenin geçmişinde yapamadığı ve hala içinde ukde kalan bir hayali gerçekleşir. Rüyayı gören kimse bekar bir bayan ise kendisinden büyük bir erkekle evleneceğine delalettir. Rüyayı gören kimse bekar bir erkek ise kişinin en kısa zamanda evlenip çocuk sahibi olacağına rivayet edilir. Çalışan kimseler için rüyada erkek çocuk görmek, iş yerindeki sıkıntılardan kurtulmak veya kendi iş yerini açarak daha iyi kazançlar elde etmek anlamlarına gelir.

Rüyada Erkek Çocuk Doğurmak

Rüyada erkek çocuk sevmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır sonuç alınamayan bir işten gelecek olumlu haberleri işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi evli bir bayan ise dünyaya bir kız evlat getireceği rivayet edilir. Bu rüyayı gören evli bayanlar için kişinin eşinin ailesi tarafından şiddet göreceğine de işarettir. Ciddi sağlık problemleri yaşayan biri için ölüm manasına gelen rüya, erkekler için ise hayırlı evlatlarının olacağına ve onların başarılarına şahit olacağına delalettir.

Rüyada Erkek Çocuk Sevmek

Rüyada erkek çocuk sevmek, rüyayı gören kişinin sevindirici bir haber alacağına, sıkıntılı günlerin son bulacağına, yolunda gitmeyen işlerin düzene gireceğine, eline yüklü miktarda bir para geçeceğine ve hasta kişilerin şifa bulacağına delaletir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste