Rüyada Köpek Gezdirmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Köpek Gezdirmek

Rüyada köpek gezdirmek, rüyayı gören kişinin güvenebileceği dostlara sahip olduğuna ya da olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşamına girecek olan kimsenin hayırlı olacağına ve onu el üstünde tutacağına tabir edilir.  Rüyada gezdirilen köpek büyük ise rüya sahibinin iş hayatına delalet eder. Rüya sahibinin yakın zamanda alacağı iş teklifine tabir olunur.

Rüyada Birden Fazla Köpeği Gezdirdiğini Görmek

Rüyada birden fazla köpeği gezdirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin düşmanlarına karşı olarak gözdağı vermek amacı ile bazı dostları ve onun yanında olan kimseler ile bir araya geleceğine, düşmanlarının onun yaşamını ve etrafında biriken kalabalığı kıskanacağına tabir edilir. Riyada birden fazla köpeği gezdirdiğini görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin ailesinde söz sahibi olacağına ve bazı konularda karar almak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Başıboş Olan Köpekleri Gezdirdiğini Görmek

Rüyada başıboş olan köpekleri gezdirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin yardıma muhtaç olan kimselere karşı daima yardım sever olacağına, hayatta her daim vicdanı ile hareket edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin etrafındaki kişiler tarafından da sevilen bir kişi olduğuna tabir olunur. Aynı zamanda rüya sahibinin emek vermiş olduğu bir işte çabalarının ve emeklerinin sonucunu alacağına, maddi anlamda sıkıntı görmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada Köpeğe Tasma Taktığını Görmek

Rüyada köpeğe tasma taktığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde dostlarının yardımına ihtiyaç duyacağına delalet eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste