Rüyada Kızlığın Bozulduğunu Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kızlığın Bozulduğunu Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • K >
  • Rüyada Kızlığın Bozulduğunu Görmek

Rüyada kızlığın bozulmasını görmek, cinsel konularda stres altında olduğuna işaret eder. Ancak rüyada kızlık zarının yırtılması, kızlığının bozulmasını görmek hayırlı bir rüyadır.

Normalde evliyken rüyada kızlığının bozulduğunu gören kimse için, eşiyle sevgilerini ve aşklarını tazeleyecekleri, tatile çıkacakları, yeni yerler gezip görecekleri rivayet edilir. Evli kadın rüyasında eğer kendine zorla sahip olunarak kızlığının bozulduğunu gördüyse, rüya gören kişinin yakın zamanda ikilemde kalacağı bir konu üzerinde seçim yapması gerekeceği rivayet edilir. Bu seçimler her ne kadar önemsiz gibi gözükse de yanlış bir seçimle özellikle ileriye dönük maddi bir çıkmazlığa gidilebilir.

Rüyada sevdiğiyle birlikte olarak kızlığının bozulduğunu gören kişi için bu rüya sonra derece hayırlıdır. Rüya gören, bu rüyadan sonra sevdiğiyle daha çok vakit geçirebilir ve yakın bir zamanda evlilik teklifi alabilir.

Rüyada Kızlığının Bozulduğunu Görmek İyi Midir?

Rüyada kızlığını kaybettiğini görmek, son derece hayırlı bir rüyadır. Eğer daha önce kızlığınız bozulduysa, yine de bu rüyayı gördüyseniz, evlilik hayatınızın beklemediğiniz şekilde güzelleşmesi şeklinde yorumlanır.

Kızlığını sokakta kaybettiğini görmek çoğu zaman şaşırtıcı haber alma olarak yorumlanır. Eğer çok yakın bir arkadaş kızlığı bozduysa, arkadaşlığın daha da pekişeceğine ve fesat düşüncelerin arkadaşlıktan uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada denizde kızlığının bozulduğunu görmek yakın bir zamanda çok sevdiği bir kişi için fedakarlıklar yapacağına, şifa kaynağı olacağına işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste