Rüyada Kestane Yemek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kestane Yemek

Rüyada kestane yediğini görmek rüya sahibi kişinin zor günler yaşadığı ancak bu günlerin sonlanacağına yorulur. Maddi olarak yaşanan sıkıntıların biteceği ve bol kazançlı günlerin kapıda olduğunu işaret eden bu rüya başarı olarak yorumlanır. Rüyada kestane yemek kişinin bazı zamanlarda sahip olabileceği arsa, tarla ya da bir konuta da işaret edebilmektedir. Hastalıklardan kurtulmak, şifa bulmak ve tekrar sağlıklı bir yaşam sürmek de rüyanın diğer yorumları arasında yer almaktadır.

Rüyada Kestane Pişirmek

Rüyada kestane pişirmek rızkın helal olduğuna, nimete ve mala sahip olabileceğinize delalet eder. Ayrıca rüyada kestane pişirmek bilinçsiz bir şekilde para hesabı tutmadan harcama yapan kişiye ve bu kişinin yaşayabileceği sıkıntılara da işaret eder. Rüyada bir sobanın üzerinde kestane pişirdiğini görmek ise zahmet sonrasında mücadele ederek kazanılacak olan gelire işaret eder.

Rüyada Kestane Almak

Rüyasında kestane aldığını gören kişinin ün ve şöhrete kavuşacağı, isteklerini ve hayallerini gerçekleştireceği söylenir. Rüyada kestane alınması genellikle hayırlara yorulur. Bu rüya sahibi kişinin evindeki bereketin artacağı, iş hayatında bol kazançlar elde edeceği ve çevresi ile ilişkilerinin düzeleceği söylenir.

Rüyada Kestane Satmak

Rüyasında kestane sattığını gören kişinin büyük bir zarar göreceği ve kayıp yaşayacağı söylenir. Mal kayıplarını işaret etmekte olan bu rüya bazı zamanlarda sağlık ve sıhhatin kaybolması şeklinde de yorumlanabilmektedir. Kestane satan kişinin üzücü haberler ile karşılaşması da muhtemeldir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste