Rüyada Keçi Boynuzu Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Keçi Boynuzu Görmek

rüyada keçi boynuzu görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Bir kimsenin rüyada keçi boynuzu ağacı gör­mesi, pek iyi sayılmaz. Zorluk ve meşakkate yani, rüya sa­hibi, rızık ve evinin geçimini kazanırken güçlük, zahmet ve meşakkat çekeceğine işarettir şeklinde yorumlamışlar­dır yorumcular.

Bir kimsenin rüyada keçi boynuzunu ağacından topladığı­nı görmesi, onun (rüyayı görenin) rızkını ve ailesinin geçi­mini alın teriyle kazanacağına işarete yorumlanmıştır.

Hasta olan bir kişinin rüyada keçi boynuzu yediğini gör­mesi, pek iyi sayılmaz, hayra yorumlanmamıştır. Bu rüya, hasta kişinin hastalığının biraz uzun süreceğine işaret eder denilmiştir.

Rüyada keçi boynuzu görmek, hastalanmaya; hasta kimsenin keçi boynuzu görmesi üzüntü ve kedere yahut vücudunun yıpranmasına işarettir.

Bazen keçi boynuzu görmek, yıkık duvara işaret eder.

Bazen de keçi boynuzu görmek, zenci ve hizmetçiye işârettir

Bazı kere de keçi boynuzu görmek, çok zahmetle elde edilen az kazanca, zor olanı kolay olana tercih etmeye işaret eder.

Rüyada keçiboynuzu görmek, kötü şanslı, zahmetle ve zorla az kazanan biri ile tabir edilir. Keçiboynuzu ağacının bir yerde çıktığını görmek, yerin harap olmasına işarettir. Rüyada keçiboynuzu görmek, hastanın ölümüne yahut vücudunun yıpranmasına işarettir. Keçiboynuzu yıkık duvara işarettir. Bazen de, keçiboynuzu hizmetçiye işarettir.

 

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste