Rüyada Kazak Örmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kazak Örmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada kazak örülmesi hayırlı bir iş veya nişanı işaret eder. Rüyada kazak örmek kişinin sosyal yardımlaşma derneklerinde yer alabileceğine veya topluluklarda çalışabileceğine de işaret etmektedir. Allah katında bol sevaplı işler yapılacağı bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır.

Rüyada Kazak Görmek

Rüyasında kazak gören kişinin manevi olarak güçlü ve ibadetlerini yerine getiren bir kişi olduğu söylenir. Toplum ve yakın çevresi tarafından büyük saygı görülen bir işe imza atacağı düşünülen bu kişinin yakın zamanda yeni kişiler ile tanışarak büyük işleri için yardım alacağı da söylenir. Rüyada kırmızı renkli bir kazak görülmesi ise kişinin başka kişiler hakkında yanlış düşünceler taşıdığı manasına gelmektedir.

Rüyada Kazak Giymek

Rüyada kazak giydiğini görmek rüyayı gören kişinin dünyevi işlere fazla vakit ayırdığı ve ahir hayata uymayan davranışlar sergilediği şeklinde yorumlanır. Geleneklere karşı çıkan kişinin pek çok farklı sıkıntıya bu tavırları yüzünden düşeceği işaret edilir. Ayrıca kazağı giymek üzereyken vazgeçmek veraset ile ilgili bir konuda anlaşmazlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Örgü Örmek

Rüyada örgü örülmesi parlak ve başarılı bir geleceğe, hastalıklardan uzak sağlıklı bir yaşantıya işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer bekar ise örgü ördüklerini görüyorlarsa hayal ettikleri bir eş ile tanışacaklar demektir. Tanıdık bir kişinin örgü ördüğünü görmek ise o kişi ile kurulacak yeni bir dostluğun habercisidir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste