Rüyada Kayalık Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kayalık Görmek

Rüyada kayalık görülmesi bir kaya kadar taş kalpli olan bir kişiye yorulur. Diğer yandan ise rüyada kayalık görmek sağlıklı ve mutlu bir hayata işaret etmektedir. Son derece yoğun çalışarak elde edilecek olan kazanç, dayanıklılık ve yeni düzenli bir hayata da bu rüya işaret edebilmektedir.

Rüyada Kayalık Dağ Görmek

Rüyada kayalık bir dağ görülmesi kişinin insanlara olan sert tutumundan dolayı kayıplar yaşayabileceğine delalet eder. Kişi insanlardan uzak bir yaşam sürmek istediği zaman rüyasında bu tür şeyler görmeye başlayabilir. Rüya sahibi kimsenin bir süre insanlardan uzak durması hayırlı olacaktır.

Rüyada Kayalık Tırmanmak

Rüyada kendisini kayalıklara tırmanırken gören kişinin zorlayıcı ve ağır bir işi bitireceği ve büyük bir hayranlık uyandırabileceği söylenir. Kişi başaracağı büyük işten sonra karşılığını fazlasıyla alacak şeklinde de bu rüya yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kayaların Koptuğunu Görmek

Rüyada kopmakta olan kayalar görülmesi kuru kalabalık anlamına gelir. Kişiler bilinçsiz bir şekilde bir araya gelerek bir insanın güdümünde hareket eder ve tehlikeli olaylara sebebiyet verebilirler.

Rüyada Dağ Görmek

Rüyada dağ görülmesi hatır gönül bilen alçakgönüllü ve başarılı bir kimseye işaret eder. Rüya sahibinin çalışkanlığını kullanarak iş hayatında yüksek makamlara geleceği şeklinde yorumlanır. Kişinin mütevazı tavırlarından dolayı takdir edileceği ve kendisini maddi ve manevi anlamda rahatlatabileceği de rüyanın diğer yorumları arasında yer alır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste