Rüyada Kaşınmak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kaşınmak

kaşınmak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada görülen kaşımak ve kaşın­mak, malda meydana gelecek zarara işaretle yorumlanır demişlerdir. Bu nedenle rüyada bir kimsenin kendisini ka­şıdığını görmek, kendi malına veya akrabasından birinin malına gelecek bir zarara, bir musibete işaret eder demiş­lerdir.

Bir kimsenin rüyada alnının kaşındığını görmesi, iyi değil­dir. Rüya sahibinin ölümüne yani ecelinin pek yakın oldu­ğuna işarettir şeklinde yorumlanmıştır. Bazı yorumcular, kaşıma ve kaşınma rüyasını, cimriliğe yorumlamışlardır.

Rüyada kaşınmak, malda zarardır. Bir kimse kendini kaşıdığını görse, o kimsenin veya yakınlarının malına zarar gelir. Kaşınmak sözde kötülük anlamına gelir. Rüyada kaşınmak vakitleri boşa harcamaya işarettir.

Kaşınma rüyasını fakirliğe ve çocuğa işaretle yorumlamışlardır. Bazıları da, kaşımak rüyasını, az bir menfaat yüzünden başını belaya sokmaya, musibe­te uğramaya işarettir denilmiştir.

Kaşınan yerde kan, irin ve sarı su gibi bir şeyler çıktığı gö­rülürse, bir çocuğa veya mala sahip olmaya işarettir den­miştir. Kaşındığı yerden bir şey çıkmazsa, yorgunluğa işa­ret eder denilmiştir.

Rüyada kaşındığınızı görmek, boş vakitleri­nizi iyi şeylerle değerlendirmeniz gerektiğinize dair bir uyarıdır.

Rüyada kaşınmak, vakitleri boşa harcamaya işarettir.

 

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste