Rüyada Kaşık Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kaşık Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada kaşık görülmesi aile içerisinde kişinin sıkıntılar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada kaşık görmek kişinin aile huzurunun bir nebze azalabileceğine işaret eder. Rüyada kaşık gören kişi eğer bu kaşığı mutfağında görüyorsa evinden sıcak aşının eksik olmayacağı söylenir. Rüya sahibinin dar zamanlar yaşamayacağı yeni bir döneme girdiği de rüyanın yorumları arasındadır.

Rüyada Kaşık Çatal Görmek

Rüyasında kaşık ve çatalı birlikte gören kişinin sofrasından yiyeceğinin ve nimetlerinin eksik olmayacağı söylenir. Kişi aile hayatında daima güçlü bir duruş sergileyecek ve maddi sorunlardan uzak bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada Kaşık Yıkamak

Rüyasında kaşığı yıkadığını gören kişinin kısa zamanda şifa bulacağı delalet edilir. Rüya sahibinin gereksiz şekilde düşündüğü kötü düşüncelerin aklından silineceği ve ruhunun pozitif bir şekilde rahatlayacağı da söylenmektedir.

Rüyada Kaşık Kırmak

Rüyada kaşığı kırmak aile içerisinde başa gelecek maddi zararlara ve sarsılan bir bütçeye işaret eder. Rüya sahibinin ev halkı ile yaşayacağı sorunlar, maddi kayıplar ve hesapta olmayan harcamalar da rüyanın yorumları arasındadır.

Rüyada Kaşık Bükmek

Rüya sahibi olan kişinin ve ailesinin yokluk günlerinin kısa süre içerisinde gideceğine delalet eder. Aile bireyleri gösterecekleri tutumlu tavırlarından sonra büyük bir rahatlığa ve maddi imkana erişeceklerdir. Darlık ile savaşacak olan aile bireyleri büyük sürprizler ile karşılaşacak ve maddi olarak kendilerini düzlüğe çıkartacaklar anlamına gelmektedir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste