Rüyada Karpuz Kesmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Karpuz Kesmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada karpuz kesilmesi dinimize göre alınacak kötü haberler şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada karpuz kesmek birtakım yorumculara göre kişinin işi ile ilgili büyük bir kaynağın kesileceğine ve maddi olarak düşüşe uğrayacağına yorulur.

Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek

Evli olan bir kişi bu rüyayı gördüğü zaman evlatlarının sağlığının bozulacağına işaret edilir. Karpuz çekirdeklerinin beyaz olması ise iyi haberlere işaret eder. Siyah renkli bir karpuz çekirdeğinin görülmesi hastalık ve kötü haberlere delalet eder. Evli kişiler için bu rüyanın eşler ile kavga edileceği şeklinde yorumları da mevcuttur.

Rüyada Karpuz Görmek

Hayırlı olacak haberlere, sevindirici gelişmelere ve kişinin menfaatine uygun sürprizler ile karşılaşacağına yorulur. Rüyada karpuz görülmesi rüya sahibi kişinin son derece eğlenceli ve rahat günler geçireceği şeklinde yorumlanır. Ancak rüyasında karpuzu koparttığını gören kişinin ailesi, yakın çevresi ve akrabaları ile arasının açılacağı tabir edilir.

Rüyada Karpuz Yemek

Rüyada karpuz yenilmesi önemli bir iş fırsatının rüya sahibi kişinin ayağına geleceğine delalet eder. Zengin bir kadından yardım alınacağı, anne veya babadan kalacak olan miras ile hayatının değişebileceği de yorumlar arasındadır.

Rüyada Karpuz Satmak

Yeni ve kazançlı bir iş sahibi olmaya, yeni projelere girmeye ve genellikle ticari hayattaki başarılara yorulur. Ayrıca rüya sahibi kişinin tam mevsiminde karpuz sattığını görmesi ufak yatırımlar ile büyük kazançlar elde edileceği şeklinde yorumlanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste