Rüyada Karne Almak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Karne Almak

Rüyada karne almak kişinin yaptıklarını gösteren haberci bir rüyadır. Rüyada görülen karne, rüya sahibinin hayatının başarı ya da başarısızlık değerlendirmesi olarak sayılır. Bu rüya kişinin çevresine karşı tutumu, çalışmalarının karşılığı, ihmal ettikleri ya da sorumluluk duygusuyla hareket ettiği anları, yanlışları doğruları, sevapları günahları, güzel özellikleri kusurları şeklinde tabir edilir. Rüyasında karnesinin iyi olduğunu gören bir kişinin amel defterine ekledikleri güzel işlerdir. Kusurları olsa da iyi bir insan, iyi bir kul olma yolunda ilerlemektedir. Rüyasında karnesini kötü gören kişinin ise düzeltmesi gereken yanlışlar, vazgeçmesi gereken günahlar vardır. Hem kul hem insan olarak haline çekidüzen vermelidir.

Rüyada Okul Karnesi Almak

Rüyada okul karnesi görmek de karne ile benzer yorumlanır. Rüyasında bir okul karnesi gören kişinin hayattaki tutumları ona gösterilmektedir. Bu kişinin insanlar üzerinde bıraktığı intiba ya alamet olan bu rüya özeleştiri yapılması gerektiğinin işaretidir. Okul karnesini iyi gören kişi için hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Karnesinde Zayıf Görmek

Rüyada karnesinde zayıf not gören kişi ne kadar zayıf not görüyorsa o kadar yanlış işi vardır. Rüyada görülen zayıf notlar kişinin eksiklerini ve günahlarını anlatır. Bu rüyanın bir başka rivayete göre yorumu ise kişinin canını sıkacak bir haberle yüzleşeceğidir. Fakat aldığı kötü habere karşı dirayetli durmalıdır. Çünkü bu haber onun düşündüğü kadar büyük bir olumsuzluk değildir.

Rüyada Karneyi Değiştirdiğini Görmek

Rüyada karnesini değiştiren kişinin gerçek hayatta da değiştireceği ya da değiştirmesi gereken bazı davranışlar vardır. Rüyasında karneyi ya da karnedeki notlarını değiştiren kişi hatalarının farkına varıp, bunları düzeltme yoluna gidecektir. Böylelikle çevresindeki insanların eleştirilerini güzelliğe çevirecek ve saygı toplayacaktır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Hasan Ali Kara

    Gerçekte yarın karne törenim var. O gece rüyamda karne notlarımın hepsinin düştüğünü görüyorum.
    Normalde puanlarım 60 idi. Ama rüyamda notlarım 45-50 civarına düşmüş. Buna bir tabir bulabilir misiniz.

    Saygılarla, Hasan Ali KARA

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste