Rüyada Karlı Dağ Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Karlı Dağ Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada karlı dağ görmek kararlı kişiliği simgeler. Rüyayı gören kişinin kendinden emin, her zaman ulaşılmaz ve herkesten farklı, zirveyi hedefleyen, mücadeleci bir kişiliği olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin bu kararlılığının işe yarayacağına adım adım planladığı, varmak istediği, hayal ettiği noktaya uzun uğraşlar sonunda varacağına delalet eder.

Rüyada Karlı Dağa Tırmanmak

Rüyada karlı dağa tırmanmak kişinin güçlü karakterine işaret eder. Hayatındaki tüm zorluklara rağmen rüya sahibinin çalışkan, azimli ve mücadeleci kişiliği sayesinde her zorluğun üstesinden geleceğine ve bu sayede hayatı boyunca kazanan taraf olacağına delalet eder.

Rüyada Karlı Dağda Yürümek

Rüyada karlı dağda yürümek kişinin sıkıntılı günlerine, dik durmak için çaba sarf edeceğine yorulur. Kişinin ısrarcı ve tuttuğunu koparan kişiliği sayesinde her şeyin üstesinden geleceğine delalet eder.
Rüyada Karlı Dağdan İnmek
Rüyada karlı dağdan inmek rüyayı gören kişinin vazgeçtiğine işaret eder. Kişinin tüm hayallerini, umutlarını ve hedeflerini geride bıraktığına, artık çabalamayacağına ve kırılmış cesaretine delalet eder.

Rüyada Dağlarda Kar Görmek

Rüyada dağlarda kar görmek kişinin maddi zararına işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda yapacağı işler, aldığı kararlar nedeniyle kaybedeceği maddiyata delalet eder. Ayrıca bu rüya borca, geçim sıkıntısına, maddi kaynakların azalmasına da yorulur.

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek hayra yorulur. Kişinin hayatına gelecek mutluluğa, şifaya, hayra ve güzel günlere işaret eder. Vaktinde yağmayan kar ise bu rüyanın aksi şeklinde mutsuzluğa ve hastalığa tabir edilir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. nisa nur

    Rüyamda karlı yüksek dağlara çarpan koyu mavi deniz gördüm gerçekten mükemmmel bir görüntüydü.

  2. nisa nur

    Rüyamda karlı yüksek dağlara çarpan koyu mavi deniz gördüm gerçekten mükemmmel bir görüntüydü. Ne anlama geliyor tam anlamıyla bakamadım

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste