Rüyada Karınca Sürüsü Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Karınca Sürüsü Görmek

  • Anasayfa >
  • K >
  • Rüyada Karınca Sürüsü Görmek

Rüyada karınca sürüsünün görülmesi ilerleyen zamanlarda büyük mevkilere gelineceğini işaret eder. Sıkıntıların ve zorlukların uzak olacağı bu dönem büyük kazançların yaşanacağı bir dönemdir. Rüyada karınca sürüsü görmek aynı zamanda belli konularda yetenekli olan kişinin ön plana çıkacağı bir dönemi de işaret etmektedir.

Rüyada Karınca Görmek

Rüyada karınca görülmesi aile halkından olan bir kişinin büyük bir kazanca sahip olacağına işaret etmektedir. Rüyada karıncaları uçarak görmek ise hasret görmeye ve uzak diyarlara yolculuğa yorulur. Aynı zamanda bu rüya malın artacağına ve nimetlerin de artabileceğine işaret etmektedir. Rüyada karıncaların ağızdan çıkması ise ölüm şeklinde yorumlanır.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Karınca yuvasının rüyada görülmesi duyulacak olan yeni ve müjdeli haberlere yorulur. Kişi gerçek hayatında son derece sıkıntısız yaşayacağı bir döneme giriş yapacak demektir. Karıncaların yuvasında çalıştığının görülmesi ise birlik ve beraberliğin artacağı bir dönemi işaret eder.

Rüyada Karınca Yemek

Rüyada karıncaların yenilmesi bolluğa işaret eder. Çoğalma ve artmayı simgeleyen bu rüya ev halkı içerisinde herkesin düze çıkacağını gösterir. Uzun bir ömür olarak da yorumlanan bu rüya genellikle hayırlı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Evde Karınca Görmek

Rüyada evde karınca sürüsü gördüyseniz ev halkına gelecek olan bereket, bolluk ve şöhret olarak bu rüya yorumlanır. Yemeklerin üzerinde görülen karıncalar ise sıkıntıların biteceğine işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. İbrahim Konuk

    Sa rüyamda efendimizin emriyle bir savaşa liderlik etmek için karınca sürüleri ile savaşa gittiğimi gördüm bunun tabirini yapar mısınız

  2. Ayşegül Günay

    Annem ruyasında arkadasının bacagında cukur ve o cukurun içinde karınca sürüsü görmüş karınca yuva yapmış.çok ilginç bir rüya yorumlayabilir misiniz lütfen

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste