Rüyada Kardeşinin Olduğunu Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kardeşinin Olduğunu Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • K >
  • Rüyada Kardeşinin Olduğunu Görmek

Rüyada kardeşinin olduğunu görmek; kardeşi olmayan birinin gördüğü bir rüya ise ailesinde kendisini yalnız hisseden ve candan bir kardeş özlemi çeken kimseye yorulur. Rüyada kardeşleri olup da yeni bir kardeşinin olduğunu ya da kardeşim dediği bir kişinin görülmesi çok iyi, müjde veren haberlere işaret eder.
Rüyada kardeşinin olduğunu görmek; hayatında büyük mutluluklar yaşamasına destek verecek bir dosta, akraba çevresinden duyulacak çok hayırlı bir havadise, şansının açılacağına, işlerinde beklediğinden fazlasını kazanacağına ve sıcak samimi bir çevre ilişkisine tabir edilir. Kişinin rüyasında kardeşinin olduğunu görmesi bazı yorumlarda erkek rüya gören için paraya, kadın rüya gören için de bir dert ortağına yorumlanır.

Rüyada Erkek Kardeşinin Olduğunu Görmek

Rüyada erkek bir kardeşinin olduğunu görmek; güç ve destek görmek ile tabir edilir. Maddi imkânsızlık çeken insan için bu rüya parasal veya mülki bir yardım olarak da anılır. Bazen de bu rüya bir mülk yüzünden yaşanacak küslüklere yorulur.

Rüyada Kız Kardeşinin Olduğunu Görmek

Manevi yönden üzüntüde olan rüya sahibine duygusal yakınlığı olacak bir kimseye, gönlünün ve ruhunun ferahlayacağına işaret sayılır.

Rüyada İkiz Kardeşinin Olduğunu Görmek

Rüyada ikiz kardeşi olduğunu gören kişi için bu rüya; çifte mutluluktur, hem maddi hem manevi anlamda dengenin sağlanacağına rivayet edilir. Kişinin bundan sonraki hayatında lüks içinde bir ortamda yaşayacağına ve kendisini kötü hissettirecek her olumsuzluktan kurtulacağına hükmedilir.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste