Rüyada Karda Yürümek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Karda Yürümek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüya sahibinin maddi kayıpları vardır. Bu kayıplarını aşmak için belli bir süreçten geçecektir. Rüyada karda yürümek rüya sahibinin geçim sıkıntısından kurtulmak için verdiği mücadeleye işarettir. Evine rızık sağlamak için helal yoldan para kazandığına işaret eder. Zorlu mücadelesi ardından yılmayacak ve hayatta istediklerini elde edeceğini gösterir.

Rüyada Karlı Yolda Yürürken Kaymak

Rüya sahibi gelirini artırmak için çevresinden de yardım alacaktır. Rüyada karda yürümek kişinin hayırlı ekmek kapısı aradığını gösterir. Kişi düzenli olarak çalışıyor ve evine helal kazanç getiriyordur. Mesleğinizde hak ettiğiniz yere gelecek ve yükseleceksiniz.  Rüya sahibi kendini ispat peşinde olup yeteneklerini gösterme çabası içindedir. İlgi alanları geniştir.

Rüyada Karda Koştuğunuzu Görmek

Rüya sahibinin hayatı başarılıdır. İmkansızın peşinden gider ama her istediğini de elde eder. Başarıya giden yolda verdiği mücadelede hep kazançlı çıkar. Zorluk ve aksiliklerin üstesinden geleceği gibi hayat şartları da çok güzel olacaktır. Hayatınızda önünüze aksilikler çıkacak ve siz yılmadan mücadele vereceksiniz. Geçim zorluklarınız bitecek ve kısa süre içinde feraha kavuşacaksınız.

Rüyada Buzda Kaydığını Görmek

Meslek yaşamınızda çok ilerleyecek ve zorlukların üstesinden geleceksiniz. Çevreniz sizi her zaman takdir ediyor. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya iş hayatınızda bazı engellerle karşılacağınızı gösterir. Bu engeller yüzünden bir dönem hayal kırıklığı içinde olacak ve maddi kayıplar yaşayacaksınız. Rüyayı gören kişi çoğu zaman kapasitesinin üzerinde olan işlerle uğraşıyor.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste