Rüyada Kan Alıcı Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kan Alıcı Görmek

kan alıcı

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada kan alan birini görmek, bazı kere iyiye, ba­zı kere de kötüye yorumlanır. Bu yorumları kan almak ve aldırmak ile ilgili yorumlarda görmek mümkündür. Rüyada görülen kan alıcı kimse, ehil, uzman biri ise, bu rüya hayra yorumlanır.

Rüyada kan alan bir kimsenin kan aldığı damarı enlemesi­ne keserek kan aldığını görmek, iyiye yorumlanmaz. Bu rü­ya, rüyayı gören kimsenin aleyhinde konuşan, onu düş­manlarına gammazlayan bir kimsenin bulunduğuna, bu­nun da kan alan ve kan almasını bilmeyen kimsenin ol­duğuna işaretle yorumlanır. Eğer kan alan, damarı dikle­mesine, uzunlamasına açarak kan aldığını görmek, iyiye yorumlanır. Bu rüyayı görenin ve kan alanın dost olduğu­na işaret eder, birbirleri aleyhinde konuşmayan kimseler olduğuna işarettir.

 Eğer damarı uzunluğuna keserek kan alırsa, hoş ve makul söz söyleyen ve insanların arasını bulmaya çalışan bir adam olduğuna işarettir.

Kişinin rüyada kan alıcı birini görmesi, herkesi kötüleyen bir adama işaret eder.

Eğer rüyada damarı uzununa keserek kan alırsa, hoş ve makbul söz söyleyen ve halkın arasını bulmaya çalışan bir adam olduğuna işarettir.

Rüyada kan alan kimse eğer ihtiyar ise, o kimse onun dostudur ve dostundan istemediği ve razı olmadığı bir söz işitmeye işaret eder.

Eğer kan alan kimse genç ise, düşmanından istemediği ve razı olmadığı bir söz duyacağına işarettir.

Bir kimse rüyada gerek yüce ve gerekse alçak birisinden kan aldığını görse, onları yener. İhtiyar bir kimseden kan aldığını görse, ona karşı zafer bulur. Genç birisinden kan aldığını görse, düşmanına galip gelir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste