Rüyada Kağıt Para Bulmak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kağıt Para Bulmak

Android Uygulamamızı İndir!

Emek verilmeden para bulunmasından ötürü rüyada kağıt para bulmak hayırlı rüyalardan tabir edilmez. Talihli bir dönemin açılacağını tabir eden bu rüya, rüya sahibinin hiç zorlanmadan şöhrete, paraya sahip olacağına ve çevresinden alacağı desteğe işaret eder. Yalnız bu gelişimin hak edilmiş olup olmadığı düşünülmesi gereken bir noktadır.

Rüyada Kağıt Para Saymak

Rüyada kağıt para saymak meslek hayatındaki çalışmaların zaferlerle sonuçlanacağına delalettir. Mevkisinin artacağını da işaret eder. Diğer bir tabir ise rüya sahibinin faydasız işlerle uğraşan, paraya, dünyalık zevklere ve maddiyata düşkün olduğunu tabir eder. Rüya tabirindeki bu değişiklik, rüyayı gören kimsenin karakterinin, içinde bulunduğu durumun ya da rüyadan hatırlanan diğer önemli noktaların değişimlerinden kaynaklanabilir. Rüyanızda hatırlayabildiğiniz her türlü detay tabir için önemlidir. Bu nedenle hatırlayabildiğiniz tüm şeylerin tabirlerini okuyup en doğru tabiri siz ortaya çıkartabilirsiniz.

Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Bu rüya, rüya sahibinin sırları olduğuna işaret eder. Rüyada cüzdanın yere düşürülmesi de bu sırların başkaları tarafından ortaya çıkartılacağını tabir eder. Başka bir tabire göre, bekar bir kimsenin rüyasında para cüzdanı görmesi hayırlı bir izdivaç ile müjdelenmesi anlamına gelir.

Rüyada Para Koleksiyonu Yapmak

Genel olarak hayırlı rüyalardan kabul edilmez. Rüyada para koleksiyonu yaptığını gören kimsenin başına hiç beklemediği olaylar geleceği ve karar vermesi zor olan durumlar ile baş başa kalacağı rivayet edilir. Başka tabircilere göre ise bu rüya maddi açıdan mantıklı yatırımlar yapılacağına ve yaşam kalitesinin artacağına delalettir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste