Rüyada Kabe'ye Gitmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Kabe’ye Gitmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada Kabe’ye gitmek son derece hayra yorulan bir rüyadır. Bu rüyayı gören mevcut durumda borçları ve sıkıntıları olmasına rağmen, bu rüyayı gördükten sonra içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulur, var ise borçlarını ödemeye başlar, kötü günlerini geride bırakır ve Allah karşısında tövbe istiğfar ederek, günahlarından arınır, mutluluğa ve huzura kavuşur. Yani özetle oldukça olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Tüm bunların yanında rüyada Kabe’ye gittiğini gören kimse çok büyük başarılara imza atar, aile içinde çok büyük mutluluk ve huzur yaşar.

Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin Hazırlanmak

Kişinin rüyasında Kabe’ye gitmek için hazırlandığını görmesi şu şekilde yorumlanır: Kişinin uğradığı haksızlığı düzeltmek için uğraşacağına, hayatında tüm olumsuzlukların giderileceğine, hastalık çekiyor ise hastalıktan kurtulacağına, elinden alınan mevkiler geri kazanacağına, sorunlarından kurtulacağına, tüm dertlerinin biteceğine, hasret çekiyorsa hasretinin biteceğine ve sevdiği insana kavuşacağına, açların doyacağına işaret eder.

Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin  Yola Çıkmak

Eğer kişi rüyasında Kabe’ye gitmek için yola çıkar ise o zaman kişi bütün dert ve sıkıntılarından kurtulur, tüm sorunlarının üstesinden gelir, işlediği günahları tekrar işlememek kaydı ile günahları affedilir, çok mutlu olup, yeniden üzüntüler yaşamaz.

Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin  Dua Etmek

Kişi eğer rüyasında Kabe’ye gitmek için dua ettiğini görür ise o zaman duaları Allah katında kabul olur, Allah’ın lütfüne nail olur. Çok büyük bir huzura kavuşur.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

K

K harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste