Rüyada İş Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada İş Görmek

iş

Android Uygulamamızı İndir!

Bir kimsenin rüyasında işini düşündüğünü ve işini görmesi, işinde oluyormuş görmesi, mertebe ve derecesinin yüksek olduğuna, işlerinin yolunda ve düzen içinde gittiğine işa­ret eder. Kişinin rüyada iş görmesi, mevki ve makamının artacağına, güç ve kuvvetinin yerinde olduğuna ve mura­dına ereceğine işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyasında işinin noksan ve eksik kalmış olduğunu gör­mek, iyi sayılmaz. Rüya sahibinin işsiz kalacağına işarettir. Yine çalıştığı makine veya aletin ansızın bozulduğunu gör­mek de, iyi değildir. Bu rüya, rüya sahibinin işinden çıkarıl­masına işarettir. Memur için de aynı şekilde yorumlanır.

Memur olan bir kişinin rüyada kendisini işinin başınday­mış olarak görmesi, ömrünün uzun olduğuna işarettir.

Kişinin rüyada çalışmakta olduğu işini, bitiremediğini ve­ya tamamlayamamış olduğunu görmesi, ümit ettiği bir şeyin olmayacağına ve ümitlerinin boşa çıkacağına işaret­tir. Çalıştığı işinden çıkarıldığını görmek de, iyi değildir. Bazen bu rüya verdiği sözü yerine getirilmemeye işarettir.

Rüyada kendinizi iş hayatında görmek, gayretlerinizin karşılığım tam olarak göremediğinize üzülüp sabırlı olmayı tercih edeceğinize işaret eder.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

İ

İ harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste