Rüyada İş Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada İş Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada iş görmek işsizlik ile tabir olunur. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda iş yaşamında bazı olumsuzlular yaşayacağına, iş ile ilgili olan tüm planlarının alt üst olacağına delalet eder. Rüya sahibin yakın zamanda işsiz kalarak iş aramak durumunda kalacağına rivayet eden rüya ayrıca rüyayı gören kişinin gelirin azalması sebebi ile de sıkıntılı günler geçireceğine de yorumlanıyor.

Rüyada İş Bulmak

Rüyada iş bulmak rüyayı gören kişinin bazı atılımlar yaparak arzu ettiği kariyer ya da mevkiye kavuşacağına delalet eder. Bunun yanı sıra sosyal hayatından da tanınan ve gıpta ile bakılan biri olacağına da yorumlanır. Rüya sahibinin özel yaşamında da olumlu gelişmeler yaşanacağına ve bu anlamda rüyayı gören kişinin bazı adımlar atacağına da yorumlanıyor.

Rüyada İş Aramak

Rüyada iş aradığını gören kişi kendi yeteneklerini ve bilgisini gösterebileceği fırsatların yakın zamanda karşısına çıkacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi bu fırsatları doğru şekilde değerlendirir ise hayatta oldukça başarı olacağına da yorumlanıyor. Aynı zamanda mevcut olan işinde de değişimler olabilir.

Rüyada İş Teklifi Almak

Rüyada iş teklifi almak rüyayı gören kişinin epey süredir beklenti içinde olduğu bazı fırsatların kapısını çalacağına ve bu fırsatları değerlendirerek uzun süredir beklettiği işlerine gerçekleştiremeyeceğine başlayacağına delalet eder.

Rüyada İş Yeri Görmek

Rüyada iş yeri görmek rüya sahibinin endişelerine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin iş yaşamında ve sosyal hayatında bazı endişe verici olaylar yaşayacağına ve bu sebep ile tedirgin olacağına delalet eder.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

I

I harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste