Rüyada İkiz Bebek Doğurduğunu Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada İkiz Bebek Doğurduğunu Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

 • Anasayfa >
 • I >
 • Rüyada İkiz Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada ikiz bebek doğurduğunu görmek, kişinin hayatında sahip olmak istediği özlemleri, beklentileri olarak açıklanır. Bekar bir kızın rüyasında ikiz doğurduğunu görmesi etrafında kendisine uygun iki ayrı kısmeti olduğuna, evli bir kadının ikiz bebek dünyaya getirdiğini görmesi ise çifte mutluluğa yorumlanır.

Rüyada ikiz bebek doğurduğunu görmek; genel rüya literatüründe iyilik ve güzelliklere sahip olunacağına ait bir işarettir. Ancak rüyada kişinin kadın veya erkek oluşu, doğurduğu görünen bebeklerin cinsiyetleri, bebeklerin hal ve hareketleri rüyanın yorumlanmasında farklılıklara neden olur.

Rüyada İkiz Bebek Doğurmak

Rüyayı gören kişi erkek ise; kişinin maddi anlamda kazançlı bir ortaklığa girip tatmin edici paralar kazanacağına, iki ayrı yerden gelir elde edeceğine, şansının parlak olduğuna işaret eder. Rüya gören kişi kadın ise hem duygusal hem de materyalist anlamda mutluluğa, aile içindeki huzura, yeni ve parlak bir başlangıç yapılacağına tabir edilir.

Rüyada İkiz Kız Bebek Doğurmak

Rüyada kız bebek hayatın estetik yönüne, güzelliklere, vicdan sahibi olunacağına, fedakarlık ve doğruluğa işaret eder. Rüyasında ikiz kız bebek doğurduğunu görmek de bu vasıfların katlanacağına iki kat daha fazla inayet sahibi olunarak sevgi ve saygı dünyasının genişleyeceğine yorumlanır.

Rüyada İkiz Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek; güç, kuvvet, iktidar sahibi olmaya, toplumsal kabul görmenin artacağına, kişinin ihtiyaçlarının madden karşılanacağına işarettir. Rüyasında ikiz erkek bebek doğurduğunu gören kişi hem özel hayatında hem de toplumsal statüsünde çifte kazançlara erişir.

Rüyada Biri Kız Biri Erkek İkiz Bebek Doğurmak

Rüyada görülen kız bebek; manevi hayatın güzelliklerini, rüyada görülen erkek bebek ise; gücün ve güvenliğin sembolüdür. Rüyasında biri kız biri erkek olan ikiz bebek doğurduğunu gören kişi bu özelliklerin hepsine sahip olur, manevi ve maddi bir bütünlük içerisinde huzurlu yaşantısını sürdürür.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

 1. Pınar ceydelioğlu

  Rüyamda başka biri ikiz erkek bebek doğuruyor bende ağlıyorum birini bana ver diye vericektiniz neden vermiyorsunuz diye çok ağladım

 2. Fevzi karaoglan

  Ruyamda insan Gibi yoruyor fare ve domuza benzeyn birsey gordum yemek Davete gitmistik hazirlanmis yemege ELini kazana koyuyor. Cok Korktum Bu ne anlama gelir

 3. Derya toprak

  Rüyamda hamileydim sancı çekiyordum ambulans arıyordum bir anda oturdum ve bir baktım ikiz kız bebek keseyle beraber düştü ve biraz da tuvalet bisliyi ve ben şaşırdım ve dedim genemi ikiz dogurdum ikiside bir kesede ikiside kızdı ama erken doğmuş tu ufacık bir top kadar kesedeydi

I

I harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste