Rüyada Hız Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Hız Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada hız görmek, rüyayı gören kimsenin kendisini güvende hissettiği bir anda hiç beklemediği bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların sebebinin ise geçmişteki bazı hataları yüzünden olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin düşünmeden hareket ettiğine, karar verirken mantıklı davranmadığı için sürekli olarak olumsuz sonuçlarla boğuşmak zorunda kaldığına, insan ilişkilerinde oldukça yüzeysel olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Hız Yaptığını Görmek

Rüyada hız yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara sürekli olarak emirler vererek konuşacağına ve bu durumun çevresindeki insanlar tarafından pek de onaylanmayacağına, rüya sahibinin bu kimseler ile arasının açılacağına delalettir. Rüya sahibinin liderlik hırsı olduğu için gözünün başka bir şeyi görmeyeceğine bu sebeple birçok kişinin kalbini kıracağına ve çevresindeki dostlarını da kaybedebileceğine rivayet edilir.

Rüyada Hız Kestiğini Görmek

Rüyada hız kestiğini görmek, rüyayı gören kimsenin bazı yanlış hal ve tavırlar içerisine gireceğine fakat çevresindeki kimseler tarafından uyarılacağına ve bu durumu düzelteceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin zihninin karışık olduğuna, bu zihin karışıklığını sonlandırmak için biraz bulunduğu ortamdan uzaklaşmaya çalışacağına ve aynı zamanda evlilik planları yapan rüya sahibinin bu planını biraz erteleyeceğine delalettir.

Rüyada Hız Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada hız görmek, rüya sahibinin maddi açıdan rahat bir hayata sahip olmak istediğini, bu hayatı sağlamak için çok çalışması gerektiğini ve bunu başarmak için elinden geleni yapacağı manasına gelir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

H

H harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste