Rüyada Hapisten Kaçmak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Hapisten Kaçmak

Android Uygulamamızı İndir!

Hapisten kaçmak rüyada kötü işlerden ve fenalıklardan uzaklaşmak anlamına gelir. Rüyada hapisten kaçtığını gören kişi, dini vecibelerini yerine getirerek ve tüm kötülüklerden Allah’a sığınacak demektir. Rüyada hapisten kaçmak birisinin kişiden yardım isteyeceğini gösterir.

Rüyada Hapisten Kaçmaya Çalışmak

Rüyada kendisini hapisten kaçarken gören kişi her türlü olumsuzluklardan kaçacak demektir. Hayatı düzene girecek ve huzura erecektir. Rüyanın bir diğer yorumu ise kişinin çevresinde sahtekâr kişilerin bulunacağına ve kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine işarettir. Ayrıca kişinin iş hayatında yükleneceği ağır sorumluluklar nedeniyle sağlığının bozulacağına ve kişinin akrabaları ile sorun yaşayacağına işarettir.

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane gören kişi büyük sorumluluk altına girecek ve kanunen sıkıntı yaşayacaktır. Ayrıca kişi borçları yüzünden şiddete maruz kalacak ve büyük üzüntüler yaşayacaktır. Eğer rüyayı gören kişi erkekse eşi ile sorunlar yaşayacaktır. Eğer kişi bayansa eşinden şiddet görecektir. Bir diğer yorumda kişi iş yaşamında hileli durumlar ile karşılaşacak ve bu yüzden çok zor durumlara düşecektir.
Bazı durumlarda kişinin tembelliği yüzünden fakir kalacağına da yorumlanır. Rüyada kendisini ışık süzülen bir hapishane odasında gören kişi, yaptığı duaların karşılığını alacaktır. Bu yüzden kişi tüm sıkıntılarından kurtulacaktır.

Rüyada Hapse Girmek

Rüyada hapse girdiğini görmek dini bir yaşam sürüleceğine işarettir. Eğer kişi rüyada kendi isteği ile hapse girmişse, tüm günahlarından arınacak demektir. Eğer kişi kısa bir hapis hayatı yaşamışsa ciddi bir hastalıktan kısa bir süre sonra kurtulacaktır demektir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Gulcin pomak

    Rüyamda ben bir suçluymuşum cezaevinden kaçıyorum askerler her yerde beni arıyor hep kaçıyorum yakalayamiyorlar dağ tepe kaçıyorum sonra bir bina gibi bi yere cikiyorum en üstünde tahtadan yapılma bire cikiyorum orası rüzgarın yönüne doğru resmen sallanıyor aşağı korkarak inip yine kaçmaya devam ediyorum

  2. Tolga kvlk

    Merhaba 2 3 gundur ruyamda esimle beraber hapise girdigimizi goruyorum surekli kacmaya calistigimizi ve sonunda kactigimizi goruyorum ama diger gece tekrar ayni sekilde hapisde oldugumuzu goruyorum esim hamile bu beni cok korkutuyo bugun ki son ruyamda yine hapisteydik ve bi doktor bizim kacmamiza yardim etti bir evde ailelerimizle toplandik ve ünlu bir kisinin bizi gorup sikayet ettigini gorduk hapishanedekilere haber vermis ve bizi almaya geliyorlardi tam o sırada uyandim
    Beni biraz aydinlatirmisiniz ?

H

H harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste