Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

 Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • H >
  •  Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek oldukça hayırlı anlamları olan bir rüyadır. Rüyayı gören kişi yaptığı doğru işler sayesinde büyük başarılar elde eder. Mal ve mülk sahibi olup zenginler ve tüm beklentilerine ulaşır. Aynı zamanda insanlar arasında çok takdir edilen ve saygı gören bir insan olduğuna işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Hamile Kalmak

Kişi eğer rüyasında hamile kaldığını görür ise o zaman bunun anlamı şudur: Bu rüyayı gören kişi kendisini gereksiz işler ile meşgul eder, yaptığı bu işlerin maddi, manevi kendisine herhangi bir faydası yoktur. Zamanını anlamsızca boşa harcar durumdadır, o yüzden bu rüya bir ikaz gibidir, kişinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini anımsatır.

Rüyada Erkeğin Kendisini Hamile Olarak Görmesi

Bir kadın değil de bir erkek kendisini rüyasında hamile olarak görür ise kişinin tüm çevresinden sakladığı çok önemli bir sırrı olduğuna, bu sırrın kendisini her anlamda çok kötü etkilediğine, sıkıntılar verdiğine, bu sırrın duyulmasından çok ciddi bir endişe duyduğuna işaret eder.

Rüyada Anneyi Hamile Olarak Görmek

Eğer kişi rüyasında annesini hamile olarak görür ise kişinin kendi yaşamında büyük değişiklikler yaptığına ama bu yaptığı değişiklikleri şimdilik en yakın çevresi ile paylaşmadığına dalalet eder.

Rüyada Hamile Birini Görmek

Kişi rüyasında hamile birini görür ise o zaman hayatında yeni ve ciddi bir takım başlangıçlar olacağına işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

H

H harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste