Rüyada Hacca Gideceğini Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Hacca Gideceğini Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • H >
  • Rüyada Hacca Gideceğini Görmek

İki dünyada huzur ve afiyeti müjdeleyen bir rüyadır. Rüyada hacca gideceğini görmek rüya sahibinin dünyada da ahirette de yüzünün güleceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, hayatında huzuru bulacağına, çektiği acıların son bulacağına delalettir. Kutsal bir seyahate gideceği ve yüreğinin ferahlayacağı rivayet edilir.

Rüyada Hacca Gitmek

Rüya sahibinin din üzerine derin bilgi birikimine sahip olacağı, ekonomik olarak refaha ereceği ve evinden bereketin eksik olmayacağı rivayet edilir. Aynı zamanda sağlık problemlerinin son bulacağına, huzura ve cehaletten kurtulmaya delalettir.

Rüyada Kâbe’yi Tavaf Etmek

Özellikle İslami açıdan tabir edilen rüyada Kâbe’yi tavaf etmek rüya sahibinin erdemli, güzel ahlaklı ve saygıdeğer bir kişi olduğunu müjdeler. Hak yolundan ayrılmayacağı kendisine alamet olmuştur.

Rüyada Şeytan Taşlamak

Rüyasında şeytan taşladığını gören kimsenin bilimsel anlamda cehaletten kurtulacağı ve kendini bu anlamda geliştireceği rivayet edilir. Adil bir kimse olacağı ve hukuksal anlamda masum olanların yanında olacağı, buna yönelik atılımlar yapacağı tabir edilir. Rüya sahibi sağlık problemleri yaşayan biriyse sağlığına kavuşacağına, yoksulluk çekenlerin kendilerine bir çıkış kapısı bulacağına delalettir.

Rüyada Umreye Gitmek

Huzurla müjdelenen, hayırla tabir edilen rüya, dertlerin sonlanacağına delalettir. Rüya sahibinin hayattan dilediği her şeyin er ya da geç kabul olacağının habercisidir.

Rüyada Umreden Dönmek

Günahlardan arınmaya ve tövbeye delalettir. Rüya sahibinin hak yolunda ilerleyeceğini ve günahlarından arınarak güzel ahlaklı bir kimse olacağını müjdeler.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

H

H harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste