Rüyada Gergedan Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Gergedan Görmek

rüyada gergedan görmek

Rüyada gergedan görmek, büyük bir mevki anlamına gelir. Gergedanı çektiğini görmek, bu kişiden haksız olarak yani haram olan bir mal alacağı anlamına gelir. Gergedana bindiğini görmek; yüksek mevkideki insana ulaştığı anlamına gelir. Rüyada gergedan görmek, büyük bir melike yorumlanır.

Rüyada gergedan görmek, pek iyiye yorumlan­maz. Kişinin rüyasında gergedan görmesi, onun yaramaz bir adamla karşılaşacağına, bu adamın sert kaba biri oldu­ğuna, insanları incittiğine işaret olarak yorumlanmıştır.

Bir kimsenin rüyasında bir yerde gergedanın kendisine hücum ettiğini (saldırdığını) görmesi, düşmanlarından ge­lecek zarara işarettir. Rüya sahibi düşmanlarından zarar görür denmiştir.

Bir kimsenin rüyada ölü bir gergedan görmesi, düşmanları­nın şerrinden ve verecekleri zarardan kurtulacağına işa­rettir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyasında bir gergedanın kendisinden korkarak ürküp kaçtığını görmek, rüya sahibinin düşmanlarına galip (üs­tün) geleceğine işaretle tabir olunur.

Rüyasında bir gergedana bindiğini gören kişi, kendisiyle aynı vasıf ve özelliklere sahip olan düşmanını alt edip yener denmiştir. Bir kimsenin rüyada gergedana bindiğini görmesi, o kimsenin, büyük bir devlet adamından birisini yenmesine işâret eder

Rüyada gergedan görmek, büyük bir dev­let adamına işâret eder.

Bir kimsenin rüyada gergedan çektiğini görmesi, o kimsenin, zorba ve büyük bir dev­let adamından haksız olarak mal elde etmesi­ne işâret eder.

.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

G

G harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste