Rüyada Gerdeğe Girmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Gerdeğe Girmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada gerdeğe girmek bolluk ve bereketin yakın zamanda rüyayı gören kişiye geleceğine yorumlanıyor.  Rüyayı gören kişinin hem özel hayatında hem de iş hayatında oldukça iyi gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenmek alimler tarafından farklı yorumlanıyor. Bazı alimlere göre rüyasından evlendiğini gören kişi yüklü bir borç altına girer bazı alimlere göre ise taşınamaya delalet eder.

Rüyada Zina yapmak

Rüyada zina yapmak hileli işe ve hırsızlığa yorumlanıyor. Fakat bazı alimlere göre umreye gitmeye delalet edip bazı alimlere göre ise sağlık sorunlarına delalet eder. Rüyayı gören kişinin rüyanın geneline bakması gerektiğini ve bazı kişilerde zina yaşanacak kötü olaylara delalet ederken bazı insanlarda ise ömrün sağlıklı ve de mutlu geçmesine delalet eder.

Rüyada Eş ile İlişkiye Girmek

Rüyada kişinin eşi ile ilişkiye girdiğini görmesi kadın ve erkeğe göre farklı yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi erkek ise rüyayı gören kişin devlet kurumlarından üst makamlara kadar yükseleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi kadın ise bazı zorlu ve çileli günlerden sonra dikkatli davranarak daha az zarar ile bu sıkıntılardan kurtulabileceğine delalet eder.

Rüyada Uygun Olmayan Biri ile İlişkiye Girmek

Rüyada uygun olmayan biri ile ilişkiye girdiğinin gören kişi toplum tarafından hoş karşılanmayan davranışlarda bulunur, yüz kızartıcı ya da günah olarak nitelendirilen bazı davranışlarda bulunur. Bu durum sonucunda toplumda saygınlığı azalır. Böyle bir rüya kişinin nefsi peşinde koşmaya başlayacağına delalet eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Sümeyye mor

    Gece bilmedigim bir evdeyim aşşagıda annem ve oglanon annesi gil var benim kan pezimi beklediler biraz o odada olınca evlendigimi bildim sonra bi süre yapmadık sonradan yaptık içime girmeden deydi kan aktı şaşırdım bende ve bezi verdim rüya böyle ve ben gerçekte bekarım

  2. Sümeyye mor

    Gece bilmedigim bir evdeyim aşşagıda annem ve oglanon annesi gil var bne oglanı tanımıyorun benim kan pezimi beklediler biraz o odada olınca evlendigimi bildim sonra bi süre yapmadık sonradan yaptık içime girmeden deydi kan aktı şaşırdım bende ve bezi verdim rüya böyle ve ben gerçekte bekarım

G

G harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste