Rüyada Gemi Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Gemi Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada gemi görmek rüyayı gören kişinin görmüş olduğu gemi temiz ve aydınlık bir gemi ise iş hayatında yükselmeye ve kariyer yapmaya delalet eder. Rüyada görülen gemi kirli ve karanlık görüntülü ise rüyayı gören kişinin gelirinin azalmasına, iş yerinde aksiliklere ve işlerin yavaşlamasına delalet eder. Rüyada geminin limanda olduğunu gören kişi yakında başarılı olacağı işler yapacak anlamında yorumlanır. Rüya geminin boş olduğunu görmek ise bol rızk ile tabir edilip işlerin açılarak gelirinde artacağına delalet eder.

Rüyada Gemiye Bindiğini Görmek

Rüyada gemiye bindiğini görmek hem maddi hem de manevi anlamda oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin tövbelerinin kabul olacağına delalet eden bu rüya aynı zamanda yakın da iyilik ve güzellikler ile de karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada Gem Yolculuğu Yapmak

Rüyada gemi yolculuğu yapmak maddi açında rahatlamaya delalettir. Rüyayı gören kişinin iş hayatından yapacağı yatırımlar ve atacağı adımlar sayesinde başarılı olacağına ve bu sayede de hem kendisinin hem de ailesinin rahat edeceğine yorumlanır.

Rüyada Maket Gemi Görmek

Rüyada maket gemi görmek rüyayı gören kişiye tavsiye dilen işe delalet eder. Rüyayı gören kişi bu ise başlamadan önce araştırmalar yaparak işini riske etmemeye çalışacağına ve gayretleri sonucunda başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Gemi Satın Aldığınız Görmek

Rüyada gemi satın aldığınızı görmeniz eğer bekar iseniz hayırlı bir kısmet ile karşılaşarak yakında evlilik kararı alacağınıza delalet eder.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

G

G harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste