Rüyada Gazel Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Gazel Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun hiçbir zaman bozulmayacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin karşısına hep iyi insanlar çıkacak demektir. Rüyada gazel görmek rüyayı gören kişinin gelirinin hiç kesilmeyeceğine ve geçiminin rahatlayacağına işarettir.

Rüyada Gazel Süpürmek

Rüya sahibinin olmayacak işler ve hayatlar peşinde koşacağına b. yüzden elindekileri de kaybedeceğine işarettir.

Rüyada Gazel Toplamak

Bu rüya iyi bir şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin ağzının tadının kaçacağına inzivaya çekileceğine ve insan içine çıkamayacağına işarettir.

Rüyada Gazel Okumak

Rüyayı gören kişinin yaptığı işler ve başarılarından dolayı, çevresindekilerin kendisine hayran olacağına işarettir. Rüyayı gören kişi birçok kimsenin yapamayacağı işler başaracaktır.

Rüyada Gazel Yakmak

Rüyasında kendisini yararı gazel yakarken gören kişi, maddi zararlara uğrayacak demektir. Sararmış ve solmuş gazel yakılması kişinin eline geçen fırsatları iyi değerlendireceğine ve çok para kazanacağına işarettir. Koyu mavi gazel görülmesi uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok dikkatli olması gerekir.

Rüyada Gazel Yaprağı Görmek

Rüyada görülen gazel yaprağının rengi rüyanın iyi ya da kötü yorumlarım arsında önemlidir. Yeşil rengi hayra ve mutluluğa, sarı renk ise hüzün ve kayba işarettir. Rüyasında yeşil gazel yaprağını düşerken gören kişi, bir ömür boyu mutlu olacak giriştiği işlerden zaferle ayrılacaktır. Sarı gazel yaprağını ağaçtan düşerken gören bir kişi ise işlerinde zarara uğrayacak ve ailesi ile sorun yaşayacaktır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

G

G harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste